Nomadx4 isimli üyenin son içerikleri

1. N

PC ekranına görüntü gelmiyor ama kasadaki reset tuşuna bastıktan sonra geliyor

@Abdullah Hacıgül @Abdullah Hacıgül @Vesemir yardım pls ?????
  2. N

yok hdmi direkt yani ama kaliteli mi değil mi onu bilemem ekranda lcd mini ekran
  3. N

Beyler sistem RX 5500 XT 8gb b450m s2h 16 gb ram amd 3 3100 Beyler bu sıklıkla olan bir şey değil nadir oluyor sorun şu: kasayı açtığımda kasa çalışıyor lakin ekrana görüntü gelmiyor bazen daha sonda kasadaki reset tuşuna bastıktan sonra geliyor sizce sebebi kablo mu yoksa ekran mı ekran...
  4. N

ANTİVİRÜS programları fps düşür mü veya pc yi yavaşlatır mı

KASPERSKY kullanıyorum sizce fps düşürüyor mu ya da pc yavaşlatıyor mu @Abdullah Hacıgül abi sen de yazar mısın rica etsem
  5. N

Razer Hammerhead True Wireless Kulaklık vs JBL tune 225

Beyler hangisi sizce ? @Abdullah Hacıgül JBL in tune 220 modeli mi razer mı
  6. N

DA-4 sistem Fps sorunu ve çözüm önerileri

Cevabın için teşekkürler abi. Hangi uygulamaları önerirsiniz ? ve arka planda çalışan uygulamalar derken biraz açar mısın rica etsem yoksa bunu için bir videon var mı abi ? @Abdullah Hacıgül AMD software , msi afterburner yüklüdür ordan güncelleştirmeleri kontrol ediyorum. BIOS a gelincede en...
  7. N

DA-4 sistem Fps sorunu ve çözüm önerileri

Beyler sistem da-4 aldım, öneririm Sapphire RX 5500 XT Pulse 8gb Gigbyte s2h 16 gb gskill ram 500 gb m2 ssd Sandisk Eskiden cs go valorant gibi oyunlarda gerekli ayarlar yapılınca ort 220-240 fps falan alıyordum şimdi ise anlık düşüşler oluyor bazen 100 e bazen ise 150 fps falan almaya başladım...
Top Bottom