Northern_Pike isimli üyenin son içerikleri

1. Northern_Pike

STEAM dolar olarak yükleme

Cüzdan bakiyesine eklediğiniz mi? Hiç harcamadıysanız kredi kartına geri iadesi oluyor diye biliyorum.
  2. Northern_Pike

yeni fiyatlarla steamden oyun alma

Direkt dolar olarak çekiyor, ekstrene TL olarak yansıyor. Dolar şu an 28,86 TL mesela, senin bankan 1 doları sana 30.00 TL'den satabilir. Bu durumda, 10 dolarlık oyunu 288,60 TL değil, 300.00 TL'den almış olursun. Hafta içi mesai saatleri içerisinde almak ya da bakiye yüklemek daha mantıklı...
  3. Northern_Pike

RTX 4060 vs RTX 3060 Ti Hangisi karar veremedim.

3060ti 8 GB versiyonu, 4060'da 8 GB neticede. Bu versusta ben olsam güncel olması ve DLSS 3.0 açısından 4060 veya 4060ti alırdım.
  4. Northern_Pike

Amerikadan Alışveriş

Fark etmez ne olduğu, başka ülkeden aldığın herhangi bir ürünü bu şekilde başka ülkede iade edemezsin.
  5. Northern_Pike

Çözüldü✓ bir pc topladım ama uyumlu olup olmadığından emin değilim

1050ti hala para verilmez bu devirde. Ucuza AM4 anakartlar var, R5 5500 ve RX6600 bulmaya çalışın.
  6. Northern_Pike

STEAM dolar olarak yükleme

Oyun içi satın alımlar TL olarak gözüküyorsa hala, dolar olarak değiştirmeye fırsat bulamamışlardır henüz.
  7. Northern_Pike

Amerikadan Alışveriş

Maalesef değiştiremezsin.
  8. Northern_Pike

Elden Ring indirime girer mi?

Her türlü girer. Dolara geçtikten sonra zaten çok bir fark olmamış, önceden 1.050 TL'di, şimdi $40'ı 30'la çarpsan 1.200 TL yapıyor kafadan. 150 TL bir zam gelmiş. Tahminim %40 indirim gelir.
  9. Northern_Pike

Bu ssd nin herhangi bir sorunu var mıdır?

Sata almayın, m2 girişiniz varsa. İlla 256 gb istiyorsanız buna bakın, adını bilirsiniz hiç olmazsa...
  10. Northern_Pike

Acer Nitro 5 mi Hp Victus 15 mi Lenovo LOQ mu almalıyım ?

HP Victus DDR4 koymuş ramleri bunu sil kafadan. Lenovo'nun işlemci 13420h ve Nitronun işlemcisi 12500H arasında dağlar kadar fark yok. Üstüne 1 TB SSD'le geliyor bence Nitro 5 al bu üçlü arasından.
  11. Northern_Pike

Cyberpunk 2077 Alınır Mı?

Cyberpunk 2077'yi dibine kadar her şey kalite, her şey ultra, yüksek FPS akarak oynamak istiyorsanız eğer, PS5'inizi satıp 40XX serisi bir kart almanız gerek. Benim sizin istediğinizden anladığım böyle bir deneyim yaşamanız ama öyle bir fark olmaz ne yazık ki. Konsol gücü, PC gücünün yerine geçemez.
  12. Northern_Pike

Yardım Baldurs Gate 3 için öneriniz var mı?

Gölgeyürek için şifa ve koruma sağlayan büyüleri fulleyin, her zaman yanınızda bulunsun bu karakter. İşi şifa dağıtmak olsun uzaktan. Astarion uzaktan ve yakından suikast düzenlemek için mükemmel oluyor, çok fena kritik hasarlar çıkartıyor. Aynı zamanda kilit ve tuzakları da imha edebiliyor...
  13. Northern_Pike

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

Adını vermek istemediğim (bayağı bayağı büyük) bir şirket sınırları içerisinde, telefondan wi-fi, bluetooth yayını açmak yasak. Şirketin ağına katılmak da yasak. Tespit ettiklerinde şutlarlar anında dışarıya. İçeriye sokulacak olan cihazların tablet, laptop, taşınabilir disk hepsinin güvenlik...
  14. Northern_Pike

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

Tamam hocam teşekkürler bilgi için.
Top Bottom