novakin12 isimli üyenin son içerikleri

1. N

Kullanılabilir ram sorunu 16 ama 8 gözüküyo

burdaki her şeyi denedim sadece bios güncellemedim onuda yapıcam çözemezsem teşekkür ederim ilgine
  2. N

bilgisayarı yeni formatlamıştım 1 hafta oldu discord valorant harici uygulama yok 1664460381 göremedim attığım görselde mi mevcut
  3. N

1664460059 rami taktım çıkardım yerlerini değiştirdim ama düzelmedi, daha önce yoktu son zamanlarda oyunlarda performans biraz düşünce farkettim
  4. N

Photoshop bilen varmı yardım lazım 😊

biraz özensiz oldu ama işini görür mü
  5. N

Photoshop bilen varmı yardım lazım 😊

yeni fiyatlar nedir üstü çizili olanlar mı kaldırılacak 1645375025 tarihte 2020 kalmış ne istediğini tam belirtirsen yardımcı olayım
  6. N

PS ile arkaplan değiştirince çok yapmacık oluyor, nasıl daha iyi yapabilirim

Beyler 1-2 gündür öğrenmeye çalışıyorum ilk defa kullanıyorum, millet yapınca shop olduğu belli olmuyor fotoğrafların ama benimki kabak gibi belli oluyor arkaplan vs değiştirince, kenar yumuşatma vs'de uyguluyorum aslında ama istediğim sonuçları alamıyorum ne yapmam lazım
  7. N

FİYAT PERFORMANS / PSU ÖNERİSİ LÜTFEN

500w yeterli midir sistem için. Teşekkür ederim öneri için
  8. N

Şu an kullandığım psu bozuk.Yani almak zorundayım mümkünse en ucuzu :D ama kalitesiz 5-6 ay sonra bozulacak işimi görmyecek bir şeyde almak istemiyorum
  9. N

Sistemim ryzen 5 2600 rx 580 16 gb ram coolmaster sıvı soğutma B450M anakart buna uygun psu önerisi lütfen
  10. N

Gelen garip ses sorunu

evet muhtemelen psu'dan geliyor. ama performansında vs sıkıntı yok kullanmaya devam etsem bir sıkıntı çıkar mı :D ses her zaman gelmiyor 2-3 kere kapatıp açınca düzeliyor ya da baya azalıyor
  11. N

Gelen garip ses sorunu

kasanın önünde de var fan ama onun bağlantısını bulamadığım için denemedim onu çıkarmayı :d yani olabilir ama biraz daha arkadan geliyor sanki ses
  12. N

Gelen garip ses sorunu

arkadaşlar kasadan son 2 gündür acayip garip bir ses gelmeye başladı.Sıvı soğutmanın fanı söktüm ses devam ediyor. Ekran kartını çıkardım yine devam ediyor.Ben fandan şüphelendiğim için böyle yaptım başka neyden gelir böyle bir ses hiç bir fikrim yok. yardımcı olursanız sevinirim.bilgisayarın...
  13. N

Ani kapanma

ekran simsiyah oluyor reis klavyenin mousenin ışıklarıda gidiyor.ama kasa çalışmaya devam fanlar vs dönüyor 1590269320 hatırlamıyorum reis bakıcam markasına yazarım tekrar
  14. N

Ani kapanma

600w 80+ psu r5 2600 rx580li sistem bence yetiyordur 1589720549 hiç yapmadım becerebilir miyim
  15. N

Ani kapanma

beyler bilgisayar çalışırken birden ekran gidiyor.Klavye ve mouse'un ışıkları sönüyor sinyal yok diyor.Kasa çalışmaya devam ediyor.Son 2 gündür tekrarlıyorda günde 3-4 kere bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
Top Bottom