nyjahH isimli üyenin son içerikleri

1. N

Ryzen 3600'ü en verimli nasıl kullanabilirim?

Bu değerlerde ben de bi test aşamasına girdim fakat iyi performanslar alamadım sıcaklık konusunda aslında aldım fakat iyi değerler veren voltaj ayarları valorantta fpsimi düşürdü anlamadığım şekilde en stabil 4.0Ghz de fpsleri aldım. Bi soğutucu almam şart sanırsam yoksa zorlandığını hissettim.
  2. N

Sharkoon RGB Flow 1628719426 Bir adet f/p kule tipi soğutucu alıp bu denemeyi yapmak sanırım en kolay deneme olacak umarım istediğim seviyeye gelebilir.
  3. N

İş hayatında kalan zamanda vakit geçirmek için oynuyorum belki profesyonel oynayacak zaman bizden geçti ama o seviye de oyuncularla oynadığım için performanslı oynamak keyfimi arttırmak istiyorum sadece. En düşük maliyet ile fikir arıyorum sadece. 1628719027 Zamanında alırken ince hesaptan bi...
  4. N

saçma olan nedir acaba? 1628718545 net bi fikir daha çok ihtiyacım olabilir görünen en basit yol fan almak ve bu benim işime gelir ama olmazsa eğer işlemci değişimi vb durumları da düşünüyorum
  5. N

Arkadaşlar öncelikle merhaba, sizlere öncelikle sistemimi belirtmek istiyorum. Anakart: asus prime b450m-k İşlemci: Ryzen 3600 (stok fan) Ekran kartı: Nvidia 2700 super Ram: 2 adet G-skill 3000mhz 8gb Yüzeysel olarak böyle bir sisteme sahibim arkadaşlar ve bilgisayar ile sadece oyun oynuyorum...
  6. N

144 hz kullandığım monitörün 60 hz dışında görüntüsünün bozulması

Hdmi ile denediğim için kablo sağlam gibi şu anda şöyle bir durumdayım hem dp hem hdmi takılı pcde çift ekran varmış gibi gözüküyor biri 144hz biri 60hz olarak fakat her hangi kablonun birini çektiğim an görüntü yine gidiyor. Hiçbir şey anlamadım. Hem hdmi kablosu hem de dpnin bozuk olma...
  7. N

Tvler 144hz görüntü veriyor mu mesala laptop bağlayınca ekran kartı otomatik kendini 60hze aldığı için görüntü alabiliyorum
  8. N

Ben de 1 yıldır çok memnunum zaten bu aralar başıma geldi bu bir sorun donanımsal bir sorun ise hangi donanımdan kaynaklandığını öğrenmeye çalışıyorum valla. Ona göre onun garantisiyle irtibata geçmek için
  9. N

Arkadaşlar 2070 Super ekran kartı ve AOC 24g2u monitör kullanıyorum 1 yıla yakın zamandır fakat şu sıralar monitörüm 144 hzde görüntü kaybı yaşıyor ekran kayboluyor ve kullanılamaz duruma geliyor fakat 60 hz 8 bit renkte ise görüntü sağlam bir şekilde bana ulaşıyor. Bu sorunu daha önce yaşadığım...
  10. N

Ekranın Altındaki Piksel Çizgileri

Arkadaşlar konuyu tekrar etkinleştirmek zorunda kaldım yaşadığım bu sorun bir gün sonra kendiliğinden düzeldi fakat sonra tekrar görüntü daha kötü bir şekilde gitti. Ama bilgisayar ekranını 60hz alınca bilgilsayarı kullanabiliyorum fakat 120 veya 144 hz de görüntü tekrar kayboluyor. Sizce bu...
  11. N

Evet çizgiler devam ediyor. Ve yarım saat önceye göre çizgilerin arttığını hissediyorum
  12. N

2070 Super kullanıyorum ve Display port ile bağlıyorum genelde ama bu sorun olunca hdmi ile de denedim
  13. N

Arkadaşlar merhaba bu sabah bilgisayarı kullanırken bir anda ekranın altında piksel çizgileri oluştu. Geçen yıl haziran ayında almıştım monitörü ve AOC 24g2u kullanıyorum. Sorun ekran kartından olabilir mi diye hdmi ile laptopa bağladım fakat onda da çizgiler vardı. Sizce bu sorun donanımsal mı...
  14. N

Fifa 21 Origin ve Steam beraber oynanabilir mi?

Arkadaşlar iyi günler, uzun bir aradan sonra fifaya geri dönmeye karar verdim fakat şöyle bir sorum var. Steam cüzdanımda para olduğu için fifayı steamden almayı düşünüyorum ama arkadaşlarımın hepsi originden oynuyor benim steamden satın almam beraber oynamamıza engel olur mu?
  15. N

Sizce hangi sistem daha iyi?

Ben 3600 ile 2070 super kullanıyorum fakat bu işlemciyi yeterli görmüyorum. Yetmesine yetiyor ama benim şahsi görüşüm şu anki fikrim olsa kesinlikle daha iyi bir işlemci alırdım. İlerde kesin yükseltirim.
Top Bottom