°•.AHMET.•° isimli üyenin son içerikleri

1. °•.AHMET.•°

Format sonrası ekran gelmiyor

Merhabalar ben pc ye format attim win11 usb den normal bir sekilde formati attim sonra kurulum kismi geldi 2-3 asma gectikten sonra pc ye isim veriyorum biraz bekleyin deyip pc kendine restart atiyor. Restarttan sonra pc calisiyor win 11 baslama sesi de geliyor ama monitore goruntu gelmiyor...
  2. °•.AHMET.•°

epic games den indirilen watch dogs 2

Maalesef baska bir arkadasimin hesabindan indirdim
  3. °•.AHMET.•°

windows 11 pc boştayken fare imlecinin sürekli dönmesi

windows 11 pc boştayken fare imlecinin yanındaki mavi yuvarlak saniyede 4-5 kez dönüyor. Kaspersky ve avast ile taradım temiz çıktı.
  4. °•.AHMET.•°

epic games den indirilen watch dogs 2

Epic games den watch dogs 2 indirdim kısayol ve kütüphane den açmaya çalışınca ''Bir epic games hizmeti şuan kullanılamıyor'' hatasını alıyorum. normal ubisoft uygulamasından açmaya çalışınca yükle seçenegi gözüküyor ve dosyalardan oyunu bulmuyor. çözümü nedir
  5. °•.AHMET.•°

Şuan bir ubisoft hizmeti kullanılamıyor hatası

Epic Games den watch dogs 2 indirdim kısayoldan açılmıyor kütüphaneden açmaya çalışınca ''Şuan bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor.'' hatası alıyorum. Normal Ubisoft connect uygulamasında da giriş yapmayı deneyince aynı hatayı alıyorum. Çözümünü bilen varmı?
  6. °•.AHMET.•°

Gta 5 offline mod'da başlıyor

oyun içindeyken mi
  7. °•.AHMET.•°

Gta 5 online giremiyorum

vpn siz çözüm yokmu wifi aile güvenliğinden kaynaklı olabilirmi
  8. °•.AHMET.•°

Yardım Social Club Sitesine Giremiyorum

düzelttinmi düzelttiysen nasıl düzelttin
  9. °•.AHMET.•°

Yardım GTA 5 online a giremiyorum

çözdünmü çözdüsen nasıl çözdün
  10. °•.AHMET.•°

Gta 5 online giremiyorum

söyle kanka 1614688825 vpn nerden indirebilirim ya da başka bir çözümü varmı
  11. °•.AHMET.•°

Gta 5 online giremiyorum

attım yine aynı
  12. °•.AHMET.•°

Gta 5 online giremiyorum

öyle bir şey yok bide ben yapmadım kuzenim yapmış .d
  13. °•.AHMET.•°

Gta 5 online giremiyorum

gta 5 de online giremiyorum bugün epic games den yükledim social clup offline hatası veriyor
  14. °•.AHMET.•°

Gta 5 offline mod'da başlıyor

nasıl çözdün anlatabilirmisin
  15. °•.AHMET.•°

350 TL civarı 7.1 kulaklık

Ben James Donkey 712 GamePower mihawk GamePower luna GamePower warlord arasında kaldım başka önerisi olan varmı ya da bunlardan en iyisi hangisidir
Top Bottom