Obi Wan Kenobi isimli üyenin son içerikleri

1. Obi Wan Kenobi

Oyuna geçince hz düşüyor

144HZ monitörüm var normalde sorunsuz kullanıyordum.Az önce bir şey yaptım herhalde minercafta geçince otomatik 60hz'e düşüyor nasıl düzeltirim bunu
  2. Obi Wan Kenobi

Galax rtx 4060 alınır mı??

Nedenki,önerdiğin bi marka varmı
  3. Obi Wan Kenobi

arada ki fark azmış alabilirim,Sadece görüntüsümü iyi yoksa performans farkı varmı
  4. Obi Wan Kenobi

peki sence 1650 super kaça gider?
  5. Obi Wan Kenobi

şuanda 1650 super kullanıyorum rtx 4060 alıcam.Galax rtx 4060 buldum 10600 TL civarında.Sizce alınır mı? iyi midir?? Birde Galax 1650 super'i satmayı denesem kaça gider? temiz kullandım herhangi bir sorunu yok.
  6. Obi Wan Kenobi

Bannerlord yoldaş nasıl kovulur

Yav aga bannerlord oynuyorum her şey iyi güzel. Sibir kentim için sturgiya kökenli bi yoldaş alıcam vali atamak için. Ama yoldaş sınırım dolu olduğundan alamıyorum yoldaş kovmam gerek. Heryere baktım bulamadım yardım edermisiniz
  7. Obi Wan Kenobi

Yardım Devour 5 kişi oynama

Devour oynicaz fakat 5 kişiyiz, stardew walley gibi dosyalarından 5 kişi yapma gibi bir şey varmı veya mod ?
  8. Obi Wan Kenobi

Pc çalışıyor ama ekran yok

Fanlar sorunsuz çalışıyor 1698417451 Valla bios pilini hayatımda hiç çıkarmadım riske gerek yok abimi bekleyeyim en iyisi
  9. Obi Wan Kenobi

Hangi ışık?
  10. Obi Wan Kenobi

Bilgisyaraı açtığımda klavye mousa güç gelmiyor ve ekranda gelmiyor. Ramleri çıkarttım,üfledim,yerlerini değiştirdim yine olmuyor. Ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz
  11. Obi Wan Kenobi

Yardım Pc açılırken donuyor

Merhabalar, süreki olmasada bilgiseyarı açarken ekran gelmiyor ve sistem donuyor. Kapatma tuşuna basmama rağmen kapanmıyor. Ramlerin yerini değişiyorum ara sıra çalışıyordu. Şuan yine aynısı oldu ama açılmıyor yardımcı olurmusunuz 1698414694 .
  12. Obi Wan Kenobi

Bannerlord indirime girermi

tamamdır alıyorum hemen çok teşekkür ederim
  13. Obi Wan Kenobi

bakabileceğim bir yer varmı garantiye alayım, güvenmediğimden değil yanlış anlama
  14. Obi Wan Kenobi

gamepass'de bannerlord varmıydı, hiç haberim yoktu valla çok teşekkür ederim
  15. Obi Wan Kenobi

Canım aşırı bir şekilde bannerlord çekiyor, korsan indirmek istemiyorum ama fiyatta bana göre pahalı biraz. Yakın zamanda indirime girermi sizce?
Top Bottom