Oceanut isimli üyenin son içerikleri

1. Oceanut

Deep cool LE500-MARRS vs Thermalright Phantom Spirit 120 SE

İkinize de çok teşekkür ederim @Hydranoid @ThE LoSt Spirit ile devam edeceğim, emeğinize sağlık.
  2. Oceanut

Deep cool LE500-MARRS vs Thermalright Phantom Spirit 120 SE

Merhaba, Konu başlığındaki iki soğutucuyu karşılaştırdığınız zaman hangisi daha iyi bir soğutma sonucu verir? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
  3. Oceanut

🔥İndirim Thermalright Pearless Assasins ve Phantom Spirit 1699 TL

Arkadaşlar konudan alakasız olabilir ama sormak istiyorum, kusuruma bakmayın. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ürününü alacağım gibi gözüküyor fakat biraz daha bütçe çıkabilirim. Acaba ''Deep cool LE500-MARRS vs Thermalright Phantom Spirit 120 SE'' karşılaştırmasında hangisi daha iyi soğutma...
  4. Oceanut

🔥İndirim 🔥🔥 LEOBOG GRAYWOOD V4 LINEAR 90X SWITCH 501TL 🔥🔥

Vaktini ayırdığın için teşekkür ederim, eline sağlık 🙏🏻
  5. Oceanut

Geç cevap verdiğim için üzgünüm 90 parçadan oluşan bir switch seti istiyorum. Bütçem 1000₺’ye kadar var. Eğer bütçeme göre önerin yoksa (bütçem yetmezse) sen yine de öner. Ben şu an Akko V3 Pro Cream Yellow kullanıyorum ve bayılıyorum ama bence daha tok bir ses vardır. Birazcık benzer ama...
  6. Oceanut

@freygasm Dostum biraz daha fazla bütçeyle acaba bundan daha iyi hangi switchi önerirsin?
  7. Oceanut

₺474 - Tangzu Wan'er (16 Dolar)

Var bir umudum..Simgot Em6l
  8. Oceanut

❌İndirim Bitti! Connectgame Yılbaşı İndirimleri

Dareu A950 Pro aldı arkadaşım fakat driver'ını kuruyorsunuz, bilgisayarı yeniden başlatıyor ve uygulamayı açtığınızda bağlı cihaz bulunmadı hatası alıyorsunuz. Bunu yaşayan ve çözen var mı?
  9. Oceanut

Dareu a950 yardım driver

Çözebildiniz mi?
  10. Oceanut

Bir türlü göremedim hocam, teşekkür ederim.
  11. Oceanut

Arkaşlar Dareu Klavyelerinden EK75 ile EK75 Pro’nun farkı nedir?
  12. Oceanut

1000₺ Sarı Switch'li TKL Klavye Önerisi

Cevabın için teşekkür ederim hocam, peki ne kadar arttırırsam bulurum? TKL veya Full mod.
  13. Oceanut

1000₺ Sarı Switch'li TKL Klavye Önerisi

Merhaba, iyi akşamlarınız olsun. Arkadaşım için klavye önerilerinizden destek almak istiyorum. Kesinlikle Sarı Switch'li olması gerekiyor. TKL olmalı. Bütçemiz 1000₺'dir. Aliexpress değil de TR pazar yerleri veya Amazon'un yurtdışı vs ürünleri olabilir. Şimdiden teşekkür ettim.
  14. Oceanut

🔥İndirim EPOMAKER TH80-X | Hot swap Three mod, 8k mAh, LCD Ekran,G Pro Yellow | 3140 TL

Çok tatlı klavye ve paylaşım için teşekkürler, ben Akko 5075B Plus’ın v3 pro cream yellow switchli klavyesini kullanıyorum. Eğer elimde bu klavye olmasaydı anca o zaman güvenle tercih edebilirdim
  15. Oceanut

Sorunsuz PS5 nereden alınır?

Tamamdır, desteğiniz için teşekkür ederim.
Top Bottom