Ö.F.Ç. isimli üyenin son içerikleri

1. Ö

15-18K Arası Hangi Laptop Tercih Edilmeli

Thınbookların hepsini araştırdım hocam gpu olmadığı için bu linki atmadım lakin işemcisi güçlü olduğu 16/512 olarak bunu da değerlendirebilirim F/P olarak. 1702986006 Acer almayı düşünüyordum fakat araştırınca ekran meteşesinde sıkıntı olabileceğini gördüm malzeme kalitesi biraz da kalitleli...
  2. Ö

Hocam hem ram düşük hem depolama asusun cihazları f/p olarak mantıksız kaldığı için eledim. Cihazı araştırıp yorumlarına da baktım genelde olumlu yorum ve bu model ıps ekran ve klavye aydınlatması bulunuyormuş attıgınız linkin depolama alanı düşük olduğu için bu linki buldum ...
  3. Ö

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar 18K bütçe ile günlük kullanım ve üniversite için laptop arıyorum. Bu bütçede şunları buldum (Hp Dell Asus ve Casper markalarını eledim)...
  4. Ö

R5 3600 için hangi soğutucuyu tercih etmeliyim

Teşekkür ederim hocam iyi günler.
  5. Ö

içinden çıkan termal macun iyi midir hocam termal macun almama gerek var mı
  6. Ö

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. R5 3600 işlemcim için kule tipi soğutucu almak istiyorum bütçe 700 TL forumda gördüğüm kadarıyla en çok önerilen ürünler bunlar hangisi daha iyidir hangisini tercih etmeliyim r5 3600 ile kullanan varsa memnunmudur. Snowman t6 ultra Snowman T6 Ultra 6 Bakır...
  7. Ö

Öğrenci için 15K laptop önerisi

Teşekkür ederim hocam asus ve acer a bakacağım inceme ve değerlendirmelerine ilginiz için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi dikkate alıcam hocam ilginiz için teşekkür ederim.
  8. Ö

Hocam attığınız sistemler güzel fakat aynı fiyatlara 3050 varken 1650 almak mantıksız geliyor zaten oyun ağırlıklı kullanılmayacak
  9. Ö

Buna da bakmıştım hocam bu model iyi midir asus tuf mu acer mi bu işlemci daha güncel gibi. Hocam oyun oynanmayacak ama bu bütçede grafik kartı oluyorken neden olmasın diyerekten bakıyorum bu laptoplara da sizce asus tuf mu , arkadaşın attığı acer mi bunu da değerlendireceğim hocam teşekkür...
  10. Ö

Önerilerini için teşekkür ederim hocam değerlendireceğim. Hocam ryzen 5 5500u yu pek önermiyorlar sanırım araştırmalarıma göre intel fanı değilim ryzen 5 3600 ve 5600 sistemler topladım laptop kısmında sanırım daha çok intel öneriliyor.
  11. Ö

Kusura bakmayın hocam anlık mobilden bakıyorum bildirim geç düşüyor , attığınız işlemci iyi midir hocam asus tuf kullanan arkadaşım vardı sorunlar yaşıyordu o yüzden pek sıcak bakmıyordum asus tuf serisine. Asusun işlemcisi düşük gibi hocam lenovonun işlemcisi iyi midir önemli olan 15k ya kadar...
  12. Ö

Teşekkür ederim hocam bekliyorum
  13. Ö

Hocam masaüstü oyuncu bilgisayarım var zaten , laptop alma nedeni okulda kullanabilmek için kardeşim daha çok okulda işletme bölümünde , günlük işlerinde falan kullanılacak. İşletme öğrencisi kullanıcak okul işleri günlük kullanım vb.
  14. Ö

Herkese iyi forumlar arkadaşlar kardeşim üniversiteye başladı laptop almak istiyoruz 15k bütçemiz var daha çok okul ve günlük kullanım için kullanıcak en az 4/5 sene götürcek laptop tavsiyesi yaparsanız sevinirim...
  15. Ö

Hero Geldi! YARDIM. Ekran Kartını Nasıl Takacağım ?

Kabloların uçları denk gelecek şekilde hocam birde tek ikili olanlar tırnaklı ekran kartındada boşluklu onların gireceği yer dikkatli bakınca anlarsınız
Top Bottom