Ömer faruk alkan isimli üyenin son içerikleri

1. Ömer faruk alkan

Öneri Thermal grizzly Krynoaut termal macun hakkında deneyimlerim

Unutmaz isem yaparım 1715292127 Deneyebilirim teşekkürler
  2. Ömer faruk alkan

Bakalım bilmiyorum artık ama değer cidden ısı seviyeleri mükemmel
  3. Ömer faruk alkan

Bu gün Acer nitro 5/R7 6600H /Rtx3070ti modelli laptopumun termal macununu Thermal grizzly Krynoaut ile değiştirdim ardından hemen bir ısınma testi yaptım. Değişmeden önceki termal macun acer nitro 5 model laptopun fabrikasyon termal macunuydu ve çok ısınıyordu rdr gibi oyunlarda 90 dereceleri...
  4. Ömer faruk alkan

Bios ram mhz değiştirme

Acer nitro5 model bir laptobum var internetteki bios mhz yükseltme videolarının çoğu yeni bioslarda gösteriliyor bu bioslarda bunu nasıl bulabilirim
  5. Ömer faruk alkan

bu fiyata daha iyisin var mıdır

Merhaba ablam için universiteye fotoğrafçılık bölümünde bilgisayar ihiyaycı var bunun için bütçe max 24bin TL bu fiyatlara bu ikisinden daha iyisi var mıdır ve arasından hangisi...
  6. Ömer faruk alkan

bu fiyata daha iyisi var mıdır?

yok gibi ya sıralama yapıp baktım akakçede ama
  7. Ömer faruk alkan

bu fiyata daha iyisi var mıdır?

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g770-1245-bfj0x-b-intel-core-i5-12450h-16gb-1tb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00002R2PMT?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.68.7 üniversite...
  8. Ömer faruk alkan

netspeed'e geçilir mi

he tamamdır hocam
  9. Ömer faruk alkan

netspeed'e geçilir mi

nasıl bakıcam çıkmıyor bir şey
  10. Ömer faruk alkan

netspeed'e geçilir mi

zaten ocağın 15inden sonra geçmeyi düşünüyorum o zamana kadar düzelmesi dileği ile
  11. Ömer faruk alkan

netspeed'e geçilir mi

24 ay tahüt zorunluluğu var
  12. Ömer faruk alkan

netspeed'e geçilir mi

fiyat önemli değil yeterki sorun çekmeyeyim şuan 400 ödüyorum zaten 200gb kotaya 1703835188 aynı sonucu aldım 1703835220 32 desteklemesine rağmen 100 lük paketi almayı düşünüyorum upload yüksek olsun diye
  13. Ömer faruk alkan

netspeed'e geçilir mi

merhaba ben 3 yıldır vodofone redbox kullanıcısıyım, değiştirmek istiyorum fakat hangisine geçsem karar veremiyorum araştırmalarım sonucu netspeed şirketini buldum tahatüt olmaması ve 6ay sabit fiyat çok cazip geldi ama altyapım vdsl 3 yıl önce türk telekom kullanıyordum 16mb paket olmasına...
  14. Ömer faruk alkan

Bu parçalar nasıldır daha iyisi var mıdır

Guzelmis kankam kanka 4070 veya 4060 sistem de bulabilir misin buna benzer
Top Bottom