ÖmerM isimli üyenin son içerikleri

1. Ö

Pc hata veriyor açılmıyor

Merhaba dostlar laptop'a format atmak istedim ve sorunsuz şekilde atıyor idim her şey sorunsuz şekilde ilerledi ve en son olan ekran yani *hazırlanıyor* yazıyor idi bir kaç saat sürdü ve pc kapatıp açmak istedim kapattım açtım ve böyle bir sorun çıktı anlamadım
  2. Ö

Xiaomi Redmi Note 9 Pro yazılım fps sorunu

Merhaba arkadaşlar 6 aydır Note 9 pro kullanıyordum şimdi MIUI 11 de PUBG de aşırı yuksek 60 FPS alıyordum sabit akıcı aşırı yüksek 60 fps ama MIUI 12 geldi oyun 45 fps oldu yani game turboda felan 60 yazıyorken 45 40 yazmaya başladı FPS sorunu çözen varmı yardım edebilirmi? birde şimdi MIUI...
  3. Ö

Yardım Drop plus vs HyperX Cloud Stinger

Rahatsız ettim ama şimdi aklıma bişey takıldı.HyperX Cloud Stinger hs50 pro dan daha iyi özellik bakımından anlamadım
  4. Ö

Tekrar Teşekkürler hayırlı geceler dilerim
  5. Ö

7.1 oyun larda çok önemli mi yani bu kulaklık drop plus ve HyperX den iyi mi ve 7.1 değil
  6. Ö

Teşekkürler tekrar hayırlı geceler
  7. Ö

Teşekkürler bana sesi kaliteli ve düzgün versin ve birde rampage markasından uzak durun diyorlar o yüzden biraz korkuyorum sorun yaşamaktan 1610937098 550 yada 570 1610937187 Ama ben kulaklığı telefonda ve pc de kullanmak istiyorum ve 7.1 olucak tabii ki
  8. Ö

Yani şöyle drop plus stok yok eğer gelmezse bunu alabilirmsiyim , ?
  9. Ö

Peki neden drop plus biraz açabilir misiniz HyperX Cloud Stinger kötü mü veya fiyat bakımından mı kötü?
  10. Ö

Merhaba gecelerdir araştırıyorum Veeeeee sonunda .HyperX Cloud Stinger7.1 mi drop plus mu sizce ve 40mm sürücü ile 50mm arasındaki fark nedir
  11. Ö

Bu Fiyata Daha İyisi Var Mı? (Ekran Kartsız)

belki işine yarar diye atıyorum güzel sisteme benziyor https://www.itopya.com/drax-apu4350-amd-ryzen-3-pro-4350g-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  12. Ö

Çok sağlam ehternet kablo

Klasik cat6 kablo alabilirsin kullanıyorum çok da kaliteli gayet yeterli iş görüyor
  13. Ö

Öneri rampage drop plus mu başka kulaklıkmı

Çok teşekkür ederim ama malesef drop plus tam alacaktım 1 gün sonra stok bitti çok üzücü durum bakıcam bakıyorum hala aklımda yazdım eğer seçenek kalmazsa bu modeli alacağım herkes öneriyor :D
  14. Ö

Öneri rampage drop plus mu başka kulaklıkmı

Tekrar merhaba arkadaşlar biliyorum çok fazla aynı konu açtım ama 2 veya 3 kişi cevap veriyor 550 TL bütçe var ve rampage drop plus yerine başka kulaklık bakıyorum razer olur asus olur corsair olur marka farketmez kulaklık iyi olsun yeter 7.1 olsun Mobil cuhazda kullanabileyim en önemlisi bu...
  15. Ö

Öneri 500 TL kulaklık lazım

Bu kulaklık drop plus iyi mi??
Top Bottom