özgür kurtboğan isimli üyenin son içerikleri

1. Ö

Bilgisayarım güzel fakat düşük FPS veriyor

hocam 1x16gb ve 2x8gb arasında cidden bir fark var mı az önce fps değerlerini ölçtükleri bir video izledım fakat pek de bir fark göremedim desem yeridir
  2. Ö

o zaman toparlamak adına yazıyorum. İşlemciyi ryzen 5 5600 ya da 5600x gibi bir işlemci ile değiştireceğim. aynı marka modelden 16gb 3200mhz bir ram daha ekleyeceğim. onun dışında bir problem gören varsa söyleyebilir 1698876034 Hocam senin sanki sistemle bir sorunun var gibi biraz daha yapıcı...
  3. Ö

elimdeki işlemciyi verip üstüne ekleyeceğim için çok bir bütçe sorunum yok 1698875850 1 tane daha 16gb 3200mhz eklesem ?
  4. Ö

siz ne model önerirsiniz ryzen 5 5500 yerine
  5. Ö

anakartım 3200den yukarıyı desteklemiyor sanırsam
  6. Ö

Ne hata yaptığımı da söylerseniz düzeltebilirim belki hocam
  7. Ö

1x16gb 1698875313 i5 12400fmiş şimdi öğrendim
  8. Ö

Merhaba Bios da xmp değil de DOCP diye bir seçenek var ve evet açık 1698874800 200fps kadar fark etmesi normal mi
  9. Ö

Merhabalar 2. el olarak bir sistem topladım ve özellikleri; Gigabyte Eagle RTX 3060 Ti 8GB Ryzen 5 5500 İşlemci Asus A320m-k Anakart 16gb 3200gb Fury Beast Ram 512gb M2 SSD Mesela lolde i5 12.nesil ve rtx 3060 kullanan arkadaşım 400 fps alırken ben aynı ayarlarda 200-250 fps alıyorum. Aynı...
  10. Ö

130K Bütçede Araç Önerisi?

ayak uydurmaktan baska care bulamadım maalesef hocam
  11. Ö

130K Bütçede Araç Önerisi?

130bin TL kadar bütçem var Küçük araçlardan hoşlanıyorum hatchback almayı düşünüyorum, hıza bayılan birisi değilim sadece masraf çıkarmamasını ve az yakmasını umuyorum fakat 2002 vs. modeller gibi kötü görünen değil de daha iyi görünen bir şey istiyorum şu an bunlara baktım ve bunlar hosuma...
  12. Ö

1500TL Bütçe İleHangi Akıllı Saati Almalıyım?????

Dostlar iphone 11 kullanıcısıyım ve sesli görüşme yapabileceğim bir saat arıyorum, Huawei watch gt2 almayı düşünüyorum fakat güncelleme almıyor ve 2019da çıktı yani biraz eski bir saat. Güncel Kaliteli ve 1500tl bütçeyi aşmayacak akıllı bir saat arıyorum aynı zamanda pili biraz gitmeli...
  13. Ö

Öneri Hem bilgisayarda hem bluetooth ile kullanmalık hoparlör arıyorum

İstediğim zaman telefon ile bluetoothtan kullanabileceğim istediğim zaman ise bilgisayardan kablolu kullanım yapabileceğim bluetooth hoparlör arıyorum ortalama bütçem 200tl
  14. Ö

Yardım Yurt Dışından Gelen Bozuk Telefonu Ne Yapmalıyım

Alakasız bir şekilde satarsam oppo realme watch s almak istiyorum sizce alınır mı
  15. Ö

Yardım Yurt Dışından Gelen Bozuk Telefonu Ne Yapmalıyım

imei kayıtlı değil acaba kendim yaptırıp satsam mı diye düşünüyorum fakat uğraşmak istemiyorum bu tarz şeylerle galiba arkadaşım tanıdık birisinden fiyat almış
Top Bottom