officerpardeus isimli üyenin son içerikleri

1. officerpardeus

TurkNet VDSL 2 modem gereklidir uyarısı

Merhabalar. TurkNet'e geçiş yapıyorum ve seçtiğim tarifede bana "VDSL 2 uyumlu modem gerektirir" diye bir uyarıda bulunuyor. Şu an TTNET modemi kullanıyorum ve üzerinde ZyXEL yazıyor. Nasıl bu uyumun olup olmadığını öğrenebilirim?
  2. officerpardeus

Letgo satışlarında güvence

Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda bir sistem almayı planlıyorum 2. elden. Satan kişiyle sesli olarak görüştük, konuştuk, bilgileri aldım. Gayet de güzel sistem, 0 ayarında. Onun yanına gidip bilgisayarı test edeceğim fakat şimdiden önerileriniz varsa alabilirim. Yani SSD, bellek gibi şeyleri...
  3. İndirimli Steam oyunu hediye ediyorum

İndirimli Steam oyunu hediye ediyorum

Arkadaşlar 39 TL bakiyem var. İstediğiniz bir oyun varsa onu indirimli şekilde size hediye ediyorum, siz de bana Papara üzerinden ücreti yolluyorsunuz. Mesela Raft oyunu 20 TL ise onu 13 TL'ye satıyorum gibi... Discord; Dolchtanz#8646
  4. İndirimli Rainbow Six Siege hediye ediyorum

Şehir Belirtilmemiş İndirimli Rainbow Six Siege hediye ediyorum

Steam fiyatı 35,60 TL olan Rainbow Six Siege oyununu 5,60 TL indirim yaparak size hediye ediyorum. Ödemeyi Papara kartı üzerinden alıyorum. Steam bakiyemi karta aktarmak için bu satışı gerçekleştireceğim. Bugün saat 20.00'da indirim bitiyor.
  5. officerpardeus

🔥İndirim Yüzde 15 indirimli Rainbow Six Siege

Kimse satın almak istemiyor sanırım... :(
  6. officerpardeus

Forumu aktif kullanmadığım için bilmiyordum. Özür dilerim.
  7. officerpardeus

Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyunun fiyatı 35,60 TL'ye indi. Ben de Steam bakiyemi Papara hesabıma aktarmak namına 5,60 TL indirim ile size hediye ediyorum. İlgilenenler konuya yanıt yazarsa memnun olurum.
  8. officerpardeus

GAMEGARAJ POLLUX3APU NASILDIR?

Teşekkürler kendisinden gelecek yorumu merakla bekliyorum :)
  9. officerpardeus

Bütçe 2200TL :(
  10. officerpardeus

Selam dostlarım öncelikle şunu belirteyim bana lütfen herhangi bir sistem önerisi yapmayın çünkü alamayacağımı biliyorum sizlere ürünün linkini bırakıyorum : Pollux 3APU | Game Garaj Bu bilgisayar ile GTA 5, Valorant, CSGO, Witcher 3(720p Lowest), Rainbow 6 (Lowest 720p) belirttiğim oyunları...
Top Bottom