ogulcankn isimli üyenin son içerikleri

1. ogulcankn

10400F için 16x2 Ram tavsiyesi.

Ramleri arkadaşın dediği ile değiştikten sonra drop bitti ve FPS güzel bir derecede arttı, herkese önerileri için teşekkür ediyorum. <3
  2. ogulcankn

10400F için 16x2 Ram tavsiyesi.

3060 ve 10400f ikilisini kullanmaktayim. Tek kanal ram kullaniyorum ve açıkcası Rust oynarken sürekli fps düsüsleri, drop yiyorum. SSD kaynaklıdır diye düsünerek ssd degistim fakat hala sorun devam ediyor ve acikcasi canim sıkılmaya basladi. Dual channel 32ye yükseltmeyi düsünüyorum. Su anki...
  3. ogulcankn

4.5K monitör önerisi IPS

O zaman onu bekleyeyim hocam.
  4. ogulcankn

4.5K monitör önerisi IPS

Hayır hoparlör değil hocam, monitörün kendisinden geliyormuş ses. 1671308575 Gerektiği durumlar oluyor evet. Ama şart değil, yükseklik ayarı olması önemli.
  5. ogulcankn

4.5K monitör önerisi IPS

3.8e satılıyordu hocam bu ve ses sorunu varmış sanırsam…
  6. ogulcankn

4.5K monitör önerisi IPS

Ekran kartım 3060 hocam. Ona göre bir öneriniz varsa olur.
  7. ogulcankn

4.5K monitör önerisi IPS

4.5K bütçem var zorlarsam 5K olabilir. 144hz+ Pivot Ve IPS panel olmasi benim icin gerekli özellikler. Önerileriniz için teşekkür ederim.
  8. ogulcankn

Alınır derseniz alıcam (3070 sistem)

Wattman bittiği falan yok hocam? Arkadaşım 6700 kullanıyor ve daha dün kartı garantiye yolladı.
  9. ogulcankn

144 hz monitör tavsiyesi

Yükseklik ayarı var mı?
  10. ogulcankn

Bu Psu Nasıldır ?

Hocam kasayı yaklaşık 1 aydır kullaniyorum. Çok memnunum kasanın hava akışı mükemmel. Çok şık bir tasarımı var. Filtreler vs. çıktığından dolayı kasa içinde minimize bir toz oluyor. Kesinlikle öneririm.
  11. ogulcankn

Goodram 16x2 alınmalı mı?

Kullandığım ram bu...
  12. ogulcankn

Şöyle diyeyim sana, drop olayı geliştiğinde atıyorum aimimi kaydırıyorken bir drop sonrasında normal düzene devam ediyor 1-2sn sonra aynı olay. Birkaç kere olduktan sonra bir daha olmuyor gün boyu. Yani diğer parçalar adına konuşmam gerekirse testlerde sorun yaratmadı bilmiyorum. Ayrıca ram 16...
  13. ogulcankn

Ya valorantta en yüksek ayarlarda drop yiyorum 3-4 saniye sen düşün… Kaynakları kontrol edeceğim bir önerin var mı? Ya elimdeki ram Hikvision’un 16GB bir ram’i. Pek de güven verdiğini söyleyemem 8x2 de yapabilirim öyle bir seçenekte var…
  14. ogulcankn

Merhaba İ5 10400F RTX 3060 16GB single channel ram’e sahibim. Oyun oynarken ara sıra droplar girdiğini ve bunun 3-4 saniye sürdüğünü fark ettim. Büyük ihtimalle bu dropların kaynağı ram diye düşünüyorum. Dual channel ram kullanmak ve bir nebze sistemimi yükseltmek istiyorum. Ekteki rami almam...
  15. ogulcankn

6700 sürücü çöktü hatası

Merhaba arkadaşım dün bir sistem aldı herhangi bir oyunda iki dakika süre geçirdikten sonra sürücü çöktü hatası alıyor? Ekran kartı Sapphire Pulse 6700. Sorun neden olabilir? Driverları güncelledik fakat hala sorun devam ediyor.
Top Bottom