• ogunozkann
      ogunozkann, ekran kartını yükseltmek istiyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      cpu 3600 de onu yükselteceğim 5600 veya 5700x alacağım bakalım bütçeye göre ayar yapacağım
    • ogunozkann
      ogunozkann, Ekran Kartı kategorisinde ekran kartını yükseltmek istiyorum başlıklı bir konu açtı.
      selamlar elimde Asus 3060 Dual v2 var 8 ay kadar daha garantisi var sahibindede gigabyte 3080 var garantisiz 12 k istiyor takasda 6 k sayarım 3060ı diyor ne...
    • ogunozkann
      ogunozkann, r5 3600 yükseltememe problemi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      yok reis hikaye oyunları bendekiler eskilerden crysis the witcher gow vs
    • ogunozkann
      reis sen komple sistemi değiştiriyorsun öyle bir bütçe bende yok 1710356276 4 k dan aşağı 5600 yok takasa zaten giren de kendi fiyatını yükseltiyor 3600 ün...
    • ogunozkann
      300 de vermiyor işte sorun orda the witcher gibi oyunda performansları aynı fps oyunlarında belki hissedilir bir fark olur ama 2 tane 3600 parası vermeye...
    • ogunozkann
      r5 3600 + rtx 3060 kullanıyorum eğer ekran kartını 3070 üzerinde değiştirirsem eyvallah dediğine okey verebilirim ama 3060 için bir darboğaz yaşamadım yani...
    • ogunozkann
      ogunozkann, İşlemci kategorisinde r5 3600 yükseltememe problemi başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar Elimde r5 3600 işlemci var yükselteyim diyorum r5 5500 r5 5600 r5 5600x r7 5700x dahil baktığım incelemelerde öyle performansı uçuran kaçıran fark...
    • ogunozkann
      ogunozkann, Klavye kategorisinde Tam boy TKL klavye mouse önerisi başlıklı bir konu açtı.
      FPS oyunu oynuyorum macrolu olması lazım logitech steelseries razer gibi bilindik kolay sıkıntı yaşatmayacak bir şey 3 k bütçe var help
    • ogunozkann
      ogunozkann, Led için kablosuz bağlantı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Senin dediğin renk kontrolü için ben güç için diyorum power bank gibi düşün
    • ogunozkann
      ogunozkann, Elektrik Genel kategorisinde Led için kablosuz bağlantı başlıklı bir konu açtı.
      Evet gençler başlıkta göründüğü gibi ledler için kablosuz bağlantı lazım adaptör ile prize bağlayamıyorum mesafe hem çok uzak hem görüntü kirliliği olacak...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,579
Üyeler
138,381
Son üye