oguzhann_tr isimli üyenin son içerikleri

1. O

Ryzen 5 5600 işlemcim çok ısınıyor

Bende 5600x var benim işlemcimde belirttiğiniz sıcaklıklar da çalışıyordu fanları temizledim termal macunu silip tekrardan üzerine sıktım şuan stok fan ile oyunlarda 70 derece gibi boşta 35-50 arası temizlik ve iyi bir termal macun tavsiye ederim ilk aşamada.
  2. O

Öneri İş için tablet önerisi istiyorum :)

Merhaba herkese iyi forumlar tarayıcı üzerinden online olarak çalışmaktayım masaüstü veya laptoptan çalışmak yerine tarayıcı da 6-7 sekme aktif kullanarak çalıştığım bir iş için tablet önerisinde bulunabilir misiniz? İlk başlarda elimde olan eski tabletin monitörü ile raspberry pi 4 ile...
  3. O

Yardım Ekran pırpırlanması (çift monitör)

Herkese merhaba iyi forumlar diliyorum benim problemim ikinci monitörde herhangi bir uygulama vs. bir şey açtığımda birinci monitörde ki tarayıcı da anlık olarak ekran gidip geliyor, gidip gelmeden kastım kararması veya kapnıp açılması değil sanki o an tarayıcının arkasında bir şey açıksa o...
  4. O

Çözüldü✓ Sistemim için ekran kartı önerisi istiyorum.

rtx 3050 aldım ileri dönük olsun diye şuan darboğaz yapıyor işlemci 1-2 ay sonra bir tane de işlemci alırım artık.
  5. O

Sizin anakartın pcıe 4.0 desteği var benim anakartta 3.0 bu performans düşüşü var diye biliyorum.
  6. O

Anakart modelin ne acaba?
  7. O

Rx 6500 xt sıkıntı olur mu anakarttan dolayı şuan Amazon’da fiyatı baya bi düşmüş sizce alınır mı benim sisteme?
  8. O

rtx 2060 takılsa sisteme darboğaz mı olur takmak gereksiz mi sizce?
  9. O

Sistemim CPU: Ryzen 5 2400g Anakart: MSI B450M Pro VDH Ram: Markasını hatırlamıyorum 2x8 3200mhz PSU:650W hatırladığım kadarıyla pc bu şekilde bu sisteme sistemin kaldıracağı şekilde darboğaz olmayacak bir ekran kartı önerisi istiyorum şimdiden öneride bulunanlara teşekkür ederim.
Top Bottom