OguzKR isimli üyenin son içerikleri

1. O

Ab 350md3v ryzen 5 5500 4060 ekran karti Darboğaz yapar mi

Ab350m-d3v ile ryzen 5 5500 sistemim var 4060 istiyorum ekran kartını yüksek kullansa bile yeter uyumlu olur mu
  2. O

Assassin's Creed Valhalla mı Assassin's Creed odyssey mi oynamalıyım

Ellerim dolu olduğu için mikrofonla söylemiştim o yazmıştı öyle şeyler olabilir:)
  3. O

Yardım GTA 5 online araba sürerken Uzun Yolda donması

Ya Şimdi şöyle diyeyim Benim bir C var ana depolama Bir de D var oyunları falan yükledim orada
  4. O

RX 570 ryzen 5 5500 ve internet kablo ile bağlı
  5. O

GTA 5 Online'da araba sürerken Uzun Yolda aniden oyun donuyor ve 2 saniye sonra geri açılıyor Ama çoğu zaman böyle oluyor araba sürerken sadece
  6. O

Aynıydı değil mi değişmedi
  7. O

Ya aslında oynuyorum hepsini de şu an ikisinden birini seçmem lazım Sence hangisini seçeyim
  8. O

Ikisi de bende var Assassin's Creed odyssey şuan 110 GB ikisini de oynamıştım daha önceden o zaman vallaha 158 gb'tı ve çok büyük ve hiçbir şey anlayamıyordum Assassin's Creed oyunlarını bitiren biri olarak anlamadım Assassin's Creed Vallaha kaç GB onu bir yazar mısınız Bir de hangisi...
  9. O

GTA v'te hikaye modunu sıfırlarsak online modu sıfırlanir mı

Evet çok tehlikeli :)
  10. O

GTA v'te hikaye modunu sıfırlarsak online modu sıfırlanir mı

( Biliyorum biraz sacma soru ama )Merhaba Eskiden kalan GTA'da bir ilerlemem vardı hikaye modunda sıfırlayıp tekrar hikaye modunu oynamak istiyorum yeniden oyuna başla seçeneği var onu yaptığımda herhangi bir şekilde online daki hesabım sıfırlanmıyor değil mi
  11. O

Ab350m-d3v ve ryzen 5 5500 e nvidia ekran kartı önerisi

Bu parçalara hangi ekran kartını önerirsiniz
  12. O

Playstation 3 Alınır mı?

Kanka kırık ne biliyor musun içine korsan oyunları falan hepsini bulup atıyorlar bir klasöre dosyaya açıyorsun oynuyorsun PlayStation 3'ün lisansı falan çoğu şeye gidiyor yaşamıştım onu eskiden Bence alabilirsen PlayStation 5 al Çünkü ikisi artık çok eskidi
  13. O

Playstation 3 Alınır mı?

4 al kanka 1714839046 Alabiliyorsan 5 al
  14. O

Ryzen 5 5500 ile rtx 4060 darboğaz yapar mı

Çok bir sıkıntı yaşatır mi 1714839464 Şimdi bu konuyu çok hakim değilim de%15 fazla mı darboğaz açısından
  15. O

Ryzen 5 5500 ile rtx 4060 darboğaz yapar mı

Rtx 4060 ile ryzen 5 5500 darboğaz mı yaparsa çok mu yapar
Top Bottom