okankygsz isimli üyenin son etkinliği

• O
    okankygsz, 2 K IPS MONİTÖR ÖNERİ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Bende bu monitör var.Şahsen çok memnunum.Tek beğenemediğim hoparlörü geri kalanı gayet güzel.Birde vesa monitör standı aldım nb den öyle kullanıyorum...
  • O
    okankygsz, Kötü kredi sicili nasıl düzeltilir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Fazla fazla ödemene gerek yok.Düzenli ve borcun kadar öde..Kartlarında para giriş çıkışı olsun.Bende pandemi öncesi başka şehire çalışmaya gitmiştim.Pandemi...
  • O
    Bence hiç olmamasından iyidir.Rekabet iyidir her zaman... Yüksek fps iin güçlü kart almak yerine böyle teknolojiler geliştikçe illa çok para harcamaya gerek...
  • O
    okankygsz, Anoynmous çeviri güvenilir mi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Güvenilir kaliteli işler yapıyorlar.Zaten çeviriler tam değilse belirtiyorlar ben şahsen aylık olarak aboneyim
  • O
    okankygsz, Bu kamera yayın için nasıldır? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    O konuda telefona şarj etme derdi var diye hiç girişmek istemiyorum.Bi arkadaşım da ucuza ıphone al 2. El onu kullan dedi ama şarj konusu canımı sıkıyor...
  • O
    okankygsz, Kamera (Webcam) kategorisinde Bu kamera yayın için nasıldır? başlıklı bir konu açtı.
    İyi günler herkese Kamera arayışındayım fazla pahalı olmayan mümkünse 60fps verebilen bir kamera ve bunu buldum sizce nasıldır https://amzn.eu/d/jguza9X
Top Bottom