OkanY isimli üyenin son içerikleri

1. O

fifa 24 ginola sorun

merhaba ben 1m coinse ginola aldım champions gelişiştirmesi yaptım satılmıyor nasıl satarım
  2. O

PC çöktü açılmıyo nasıl açılır

Tmm sağol
  3. O

Kral biliyorum ISO indirdim rufustan hazırladım o sorun değil daha önce de format attım zaten 1705084289 Z Zaten bu dediklerimi ben yapmadım kuzenim yapmış ben formatlamaya çalıştım olmadı mavi ekran verdi
  4. O

Kral formatı usbden atıyorum ISO indirdim olmuyo 1705084104 İlk başta sıfırlamayı denedim olmadı
  5. O

Bazı oyunlar açılmıyodu mesela fifa 24 1705083987 Başka bilgisayara takıp format atsam olur mu
  6. O

1705083646 Evet açtım sonra sıfırlama yaptım ondan sonra hata verdi açılmadı
  7. O

Bu arada fişten kapattıktan sonra açılıyodu ama Windows kullanılmıyodu 1705083481 Windowsun ayarlarına girilmiyodu 1705083493 Arama çubuğuna bir şey yazılmıyodu 1705083570
  8. O

Bu arada fişten kapattıktan sonra açıldı ama Windows kullanılamıyordu
  9. O

Markası hıkvısıon
  10. O

M2 de problem olma şansı var mı bozulmuş olabilir mi 1705082822 Format atılıyo bitiyo bittikten sonra yeniden başlıyo Asus ekranında yükleniyo mavi ekran veriyo sonra bidaha yeniden başlıyo hata veriyo
  11. O

M2 SSD 1 tane
  12. O

Ever USB ile Windows başlatılamadı yeniden yüklemeyi deneyin diyor
  13. O

Biosa giriyorum açılıyo format atıyorum format da atılıyo yeniden başladıktan sonra hata veriyo yeniden başlatın diyor
  14. O

Bilgisayara oyun indirirken fişten kapandı bidaha açtığımda açılmadı format atmaya çalışıyorum mavi ekran veriyor yeniden başladığında hata veriyor
  15. O

Turkcell hat hakkında bilgi

eyw
Top Bottom