oktayyy isimli üyenin son içerikleri

1. O

Yardım Xigmatek vd964 battle-axe gigabyte rtx 2060 d6 6gb ekran kartına takılır mı?

Arkadaşlar merhaba. Elimde gigabyte'ın rtx 2060 d6 6gb ekran kartı var ve herkes biliyordur bu kartın soğutma sorunu var. Shadow of the tomb raider, metro 2033 redux, prey oyunlarında v-sync kapatıp full ayarları açtığımda ekran kartı sıcaklığı 80'i aşıyor. Yine bu ayarlarda v-sync açıp fps' i...
  2. O

Kasaya fan ve çoklayıcı önerisi

Arkadaşlar merhaba. Malum yaz ayları geldi ve sistemler ısınmaya başladı. Şuan elimde mevcut olan Corsair carbide spec delta kasamda 3+1 fan var ve öndeki iki tanesini üzerine egzoz olarak taktım ön tarafta aşağıda bir tane içeriye hava verecek şekilde bıraktım. Ama iki tane daha fana ihtiyacım...
  3. O

Snowman x6 kule tipi soğutucu corsair carbide spec delta kasaya sığar mı?

Wraith prism aldım hocam. Stress testinde max 76 derece görüyor.
  4. O

Sketchup, autocad, vray lisanslarına makul ücrette nasıl sahip olabilirim?

Evet öğrencilere ücretsiz ama benim öğrenci lisansım bitti
  5. O

Sketchup, autocad, vray lisanslarına makul ücrette nasıl sahip olabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Herkes biliyor bu programların orijinal lisanslarının bir servet değerinde olduğunu. Ücretsiz olan korsana girer ona izin verilmez belki ama varsa önerebileceğiniz siteler var mı, ya da aynı Windows keyi satın aldığımız gibi bu yazılımların keylerini satın alabileceğimiz...
  6. O

Corsair carbide spec delta için mesh ön panel önerisi

https://www.teknobiyotik.com/dark-guardian-pro-4x12cm-fixed-rgb-led-fanli-full-cam-yan-ve-mesh-on-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchgrpro.html?ref=akakce&v=1.16.9
  7. O

Wraith prismi bende taktım iki gün önce ve üzerinde gelen macunla kullandım. Hocam tek kelimeyle harika bir ürün benim işlemcimde kasa hava alıyorken 70i görmüyor sıcaklık
  8. O

Dah bir aylık kasa hocam 500 liraya neden satayım. Sıfırı 1500 lira
  9. O

Bunu kasaya nasıl sabitleyeceğim
  10. O

Dün wraith prismi takıncaya kadar Xigmatek apache plus soğutucuyla boşta 50 derecede çalışıyordu ama şuan 30 35 arası geziyor cpu z testinde 95den aşağı düşmüyordu şuan kapağı takınca 74 çıkarınca 68 1651879862 Furmarkta ekran kartı kasanın önü açıkta olsa kapalı da olsa maks 76 dereceye ulaştı...
  11. O

R3 3300X Işlemci Gigabyte rtx 2060 6gb ekran kartı Corsair vengeance lpx 2x8gb ram
  12. O

Ön paneli delmek istemiyorum. Etrafına çerçeve yaparak sineklik gibi şeyler kullanabilirim fakat ne ve nasıl yapacağım hakkında fikrim yok. Bu kasaya uygun ön panel varsa önerir misiniz ya da başka bir fikir söyleyebilir misiniz?
  13. O

254 TL'ye wraith prism iyi midir?

İçinden çıkan macunla mı kullandın
  14. O

Bende şuan Xigmatek apache plus var 1651271946 Xigmatek apache plusla nasıl olur performansı
  15. O

Niye sallamasyon niye güvenmeyelim işte onu söyle. Havaya bir cümle atıp bırakma ki biz de öğrenelim
Top Bottom