olion isimli üyenin son içerikleri

1. O

Bu felsefi terimleri okuyunca aklınıza ilk ne geliyor

Daimicilik Esasicilik İlerlemecilik Yeniden kurmacılık İdealizm Realizm Pragmatizm Varoluşculuk
  2. O

Xbox 9. Nesil kol aldıktan sonra yapılması gerekenler

Eyvallah 1710180067 Eyvallah 1710180082 Kit almayı düşünüyorum hocam
  3. O

Xbox 9. Nesil kol aldıktan sonra yapılması gerekenler

Kolu aldın lakin icinde kablo olmadıgı icin pil olmadıgında samsung sarj aletimin kablosunu kullanırsam sorun olur mu? Ve microsoft hesabına kolu eşleştirme gibi olay var mı sanki öyle bir sey görmüştüm
  4. O

Ana Konu İTOPYA.COM 7.YAŞINI SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI 7 MART SAAT 20.00'DA

Hocam amazonda 2500 dü ucuzlar bekliyeyim dedim 3000 oldu beyaz stogu bitti siyah var ben beyaz aldıgım icin aldım tek iyi fiyatta xbox kolu gibiydi ilk defa itopyadan alısveris yaptım umarım sıkıntısız gelir
  5. O

Ana Konu İTOPYA.COM 7.YAŞINI SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI 7 MART SAAT 20.00'DA

Xbox kolu 2200 fiyat iyide itopyaya güvenilir mi yoksa 2900 a amazondan almak mı
  6. O

Xbox 9.nesil kolu vatandan yüz yüze almak mı amazondan internetten almak mı

Peki kolu elime alınca microsoft hesabıma yine kayıt gibi bir sey yapmam gerekli mi
  7. O

Xbox 9.nesil kolu vatandan yüz yüze almak mı amazondan internetten almak mı

Ucuz olan her halükarda mantıklı lakin bir sıkıntı oldugunda iade veya garantiye yollamalık bir durumda hangisi daha mantıklı olur?
  8. O

Ps5 dualsense vs Xbox controller

Sağolasın hocam iyi bir markaydı galiba bu yanlış bilmiyorsam piyasada yıllardır var
  9. O

Hocam orjinal kitin satıldıgı bir yer biliyor musunuz ya da sizce gerek var mı
  10. O

Xboxta birde sarz yok galiba onun icin ya sarz edilebilir pil ve sarz kiti yada xbox sarz kiti lazım lakin piyasada hangileri orjinal bilemedim
  11. O

Daha önce hic gamepad kullanmadım ps5 kolu daha kolay kavranabilir geliyo ama pc icin uyumlulukta sıkıntıları varmış sanırım pc icin hangisi daha iyi olur
  12. O

1000-1500 arası klavye önerisi

Hocam peki kullanıyormusunuz çok seven de var gömen de var tuşları bir süre sonra yay sesi yapıyo diyen de var bulamassam en kötü steelseries apex 3 alayım diyorum hic olmasa sorunla karşılaşmam
  13. O

Bunda sanırım outemu switch vardı araştırdıgım da önermiyolardı pek
  14. O

Witcher 3 ıvır zıvırlar nasıl sökülür

Ivır zıvırları söküp zanaat malzemesi yapabilirsin diyor lakin herhangi bir tus gözükmüyor tüccarlardan falan mı yapıyoruz çok yer kaplamaya başlıyorlar
  15. O

E yooso klavye almıştım lakin çift basma sorunu vardı iade ettim önerebileceginiz klavye var mıdır numlock olursa iyi olur
Top Bottom