O

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• O
      omeerrrk, CS2 30 FPS SORUNU ACİL YARDIM başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      reis ben nvidia kontrol merkezini kontrol etmiştim ekran kartıyla ilgili sanıp.Kusura bakma
    • O
      ARKADAŞLAR TAMAMEN BENİM SALAKLIĞIM SESSİZ MODA ALMIŞIM BİLGİSAYARI TURBO YERİNE ŞİMDİ FIRLADI TEKRARDAN ÇOK ÇOK SAĞOLUN YİNEDE
    • O
      Bir şeye yaramadı dostum 1724969250 yok kanka olmadı 1724969274 Ustam daha yeni açmıştım yarım saat bile olmadı 1 el yoldaş attım csde
    • O
      omeerrrk, Laptop Teknik Sorunlar kategorisinde CS2 30 FPS SORUNU ACİL YARDIM başlıklı bir konu açtı.
      CS2 FPS SORUNU Arkadaşlar monster laptopum var oyun oynuyorken bir anda 250-300fpslerde 30a sabitledi ne yapsam düzelmiyor yardımcı olabilir misiniz?Şarja...
    • O
      omeerrrk, LENOVO MU MONSTER MI?? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      dostum bu özelliklere sahip bu fiyatlarda başka bir şey yok 2 haftadır günde 5 saat bakıyorum daha rastlamadım
    • O
      omeerrrk, Laptop Önerileri kategorisinde LENOVO MU MONSTER MI?? başlıklı bir konu açtı.
      LENOVO MU MONSTER MI?? Bu iki bilgisayar arasındayım.Acil yardım edin. Artılarını eksilerini bilmiyorum...
    • O
      omeerrrk, Laptop Önerileri kategorisinde 40-45bin TL arası gaming laptop başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar herkese merhaba. Üniversite hayatına atılacağım için bilgisayar almaya karar verdim ancak uygun ortam olmadığı için masaüstü kullanamıyorum 40bin...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,219
Üyeler
155,539
Son üye