omerbaho isimli üyenin son içerikleri

1. O

Windows 11 Update Sonrası Ses Sorunu !

Bende de aynı sorun oldu CCleanerda otomatik olarak driver tarayıp yükleme seçeneği var. Uğraştırmadan güncel driverı yüklüyor. Ordan driverları güncellemeyi deneyebilirsin.
  2. O

Eski ssdden yeni ssdye imaj Windows klonlama

Sağol snop 02 Sorunu çözdüm. Klonlama uygulamaları Windows efi yi kopyalayamıyorlar. Windows isosu yüklü usbden windows kurulumunu açtım. Ordan cmdden efi dosyalarını oluşturdum çalıştı.
  3. O

Sanal makine değilde öncen kulllandığım pcden alamazmıyım. Direk klonlama gibi. Klonlama yapamıyorum diğer ssdyi pcye takacak aparat yok
  4. O

Eski pcdeki ssden acronis ve aeomiden imaj yedek aldım. Farklı bir kasaya harici diskten ssdye kopyalıyorum sistemi ama bir türlü açılmıyor. Kurulu olan bütün programlar kullanıcı hesapları dahil kopyalamak istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba.
  5. RTX 3050 sistem 12.000 Tl

RTX 3050 sistem 12.000 Tl

1 yıldır kullandığım sistem. Parçalarının garantisi hala devam ediyor. Gencer gamingden almıştım. Buradan ihtiyacı olan birine uyguna gitsin istiyorum.Rtx 3050 16gb ram, değiştirilebilir gamepower ışıklı kasa, İ3 10100f işlemci 500gb ssd + orjinal Windows 11 lisanslı sıfırlayıp göndereceğim...
Top Bottom