onur25 isimli üyenin son içerikleri

1. O

MSİ h110m pro vd-plus anakart

söylediğin mantıklı tek 16gb kullanmak çözüm bulamazsam yapacak bir şey yok
  2. O

öyle yapabilirim diyen tamirci bulabilrsem vericem anakartı slotu değiştirsin veya düzeltebilirse düzeltsin 8gb ramı kullanamıyorum 4 ay oldu 1700576769 ram slotu değiştirmeyemi ?
  3. O

ram için tamamen anakartı değiştiremem ya sadece 1 slot bozuk baska bi sıkıntım yok
  4. O

anakart üzerindeki bozuk ram slotu değiştirilmiyormu ?
  5. O

1700576319 pek çok insan yazmış h110m bu msı anakartlarda slot çalışmama durumu ve hata ledleri dram cpu şeklinde bir sorunn varda çözülemiyor slot bozukda olabilir dediğin gibi
  6. O

Yeni ram taktım açılmıyor

anakartlarımız aynı marka h110m vd plus var bende 8gb kullanıyodum 8 daha aldım aynı marka aynı model aynı mhz değerinde aynı hata ledleri yanıyor işlemcimin yanındaki 1.slot ramı çalışmıyor hiçbirşekilde 2. slotta her iki ram de çalışyıor bende çözüm bulamıyorum
  7. O

slotu temizledim toz vs çektirdim silgi ile slot yerlerini ve ram metallerini sildim fayda etmedi
  8. O

350w psu kullanıyorum dediğim gibi 1. slotta eski kullandığım ve yeni aldığım ram ikisinide çalıştırmıyo 2. slotta her ikisini denediğimde çalışıyor sorun 1. slotta
  9. O

8gb ram kullanıyordum 2133 mhz değerinde 16gb yükseltmek istedim aynı model aynı marka 2133 mhz değerinde 8gb satın aldım takmaya çalıştım bilgisayar açılmadı hata ledleri dram ve cpu sıra sıra yanıyor işlemci fanının yanındaki hemen 1. slot her iki ramıda denedim oraya taktığımda pc açılmıyor...
  10. O

h110m pro vd anakart ram takdığımda bilgisayar açılmıyor

arkadaşlar selam anakartım h110m pro vd kullanıyorum 8 gb ram takılı şimdi 16 gb yükseltmek için aynı marka aynı mhz değerinde 8gb daha aldım işlemci fanının yanındaki yani ilk ram soketi 2 ramıda deniyorum o sokete ram takınca bilgisayar açılmıyo hata ledlerinde cpu dram şeklinde yanıyor...
  11. O

Öneri Ekonomik Pc Önerisi (Programcılık İçin)

bende bilgisayar programcılığı okuyorum laptop almak istiyorum senin bu attığın laptop çok uygun geldi bu fiyata alınmaz mı ?
Top Bottom