OrionKnight55 isimli üyenin son içerikleri

1. OrionKnight55

Forza Horizon 5 Direksiyon Ayarı Hatası

ustam son durum nedir? bende de leonarda var forza için ffbli direksiyon yapmak istiyorum. tuş atama derken klavyeden mi atanmıyor yoksa siz leonarda ile direksiyon yaptınız yanına da buttonbox gibi buton da koydunuz o butonlar mı atanmyor İnternette anladığım kadarıyla leonardo ile yapılan...
  2. OrionKnight55

Yeni Model 3060ti EAGLE alınır mı

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-rtx-3060ti-eagle-oc-8gb-gddr6x-256-bit-rgb-led-nvidia-ekran-karti-p-HBCV00003QUWDB?magaza=Hepsiburada bu ekran kartı 3060ti için alınır mı
  3. OrionKnight55

Sadece C diskini sıfırlayarak temiz format atma (bilgisayar virüslü)

Herkese merhabalar. Bilgisayarda 1tb hdd ve 500 ssd vardı. SSD'yi 200 ve 300 gb olmak üzere "C" ve "E" adıyla 2 sürücüye böldüm. Bilgisayara ücretsiz photosop indirmeyi çalışırken virüs girdi. Kaspersky malwarebytes hiçbir virüs programı virüsü algılayamdı ben de temiz sanmıştım sonra instagram...
  4. OrionKnight55

SpeedTest Sonuçları Nasıl Değerlendirilir

50 mpbs download ama o test 2.4ghz idi 5ghz geçince sonuçlar böyle 1660754612 1660754648 alttaki ping değerleri sürekli değişiyor bazen 50 oluyor bazen 30 bazen 5 bazen 80 onu çözemedim
  5. OrionKnight55

🔥İndirim PS5 Dualsense 1299 TL

ucuzu bile 1000tl xddd
  6. OrionKnight55

80 olması normal mi peki
  7. OrionKnight55

https://www.speedtest.net/result/13552164470.png böyle bir sonuç var burdaki ping ms sağında olan sarı işaret turkuaz işaret ve mor işaret nedir onun dışında altta samsun<50mi 3 others diyor bu ne anlama gelmektedir
  8. OrionKnight55

Yardım Garanti sata 3.0 SSD 2.5 veriyor

samsungun satasi ile m2 nin fark edecek bir fark yok
  9. OrionKnight55

Yardım Garanti sata 3.0 SSD 2.5 veriyor

sata al sonra m2 alirsin ilerde teklif kacmaz
  10. OrionKnight55

PHOTOSHOP PARALI OLMASI

crack kullanmaktan başka çare yok gibi
  11. OrionKnight55

!!!STEAM YAZ İNDİRİMLERİ GELDİ...(OYUN ÖNERİLERİ BEKLİYORUM)

hadi bakalım saaat sekizde
  12. OrionKnight55

Oyun Oynamak için yaşlandığımı anladım

arkadaşlar konun bi amacı yok sadece bu sene 17 yaşındayım 3-4 sene önceki kadar ne hiçbir oyundan zevk alamıyorum ne de oyun oynayasım geliyor birden zamanın geçtiğini anlarsınız ya benim için de o anlardan biri bu sizin böyle anlarınız var mı
  13. OrionKnight55

Kablo mu kablosuz mouse mı

paran varsa kablosuz tabi ki :D
  14. OrionKnight55

Bilgisayarımda Trojen çıktı ne yapmalıyım?

windows güvenli moddn halletmen lazım ama ilk önce kaynak tespiti önemli onu silersen sıkıntı kalmaz
  15. OrionKnight55

Çevrimiçi 2 aylık Osmanlı Türkçesi Eğitimi

Osmalı Türkçesini de tügvadan öğrenecek kadar olamazsın Alexa, değil mi
Top Bottom