Osman Dayan isimli üyenin son içerikleri

1. Osman Dayan

Laptop USB Portları Çalışmıyor

HP HQ-TRE 71025
  2. Osman Dayan

Hocam baktımda hangisini indireceğimi bilmiyorum.
  3. Osman Dayan

Hocam bu gün laptoptan oyun oynarken birden fare gitti pili bitti sandım yeni pil taktım olmadı bir kaç fare değiştirdim yine aynı sorun, sadece fare değil bütün USB girişi kullanılan donanımlarda öyle USB Bellek falanda görmüyor, bilgisayarı sıfırladım sorun çözülmedi artık delirme noktasına...
  4. Osman Dayan

LG Ultra Gear 24GN60R-B ALINIR MI?

Hocam bütçem sınırlı sadece buna yetiyor sizce alınır mı? yada bu bütçeye önereceğiniz monitör varsa söylermisiniz...
  5. Osman Dayan

Monitör değiştirdikten sonra görüntü gidip geliyor

Herkese merhaba, öncelikle sorunum şöyle, geçenlerde monitörüm kırılmıştı bende diğer monitörümü kullanmaya karar verdim onunda flörasanları patlamıştı, bir televizyoncuya verdim yaptı getirdim eve taktım kullandım ilk başta sıkıntı yok gibiydi sonra oyuna falan girdiğimde ekran gidip geliyordu...
  6. Osman Dayan

Çözüldü✓ Bu sistemi aldım kazıklandımmı?

Hocam geçen cuma sipariş ettim hâlâ kargoya verilmedi ama ben montaj seçeneğini seçtim ondan geç gelebilir.
  7. Osman Dayan

Hocam taksitle alacağım için Vatan'dan avantajlarımız oldu yani peşin fiyatına 6 taksit. Diğer sitelerde fiyat 29k ya kadar çıkıyodu 6 taksit ile neyse bunu geçtim dediğim gibi bula bula en iyi bunu buldum vatanda.
  8. Osman Dayan

Hocam attığım resme iyi bakın 1x8 GB RAM 2 adet. 1707419719 Tekrardan atıyorum.
  9. Osman Dayan

Hocam anlatamıyorum galiba Vatan zorunluydu.
  10. Osman Dayan

Olsun hocam moralimi bozmiycam. Elimde olsa bulaşmazdım babam diğer sitelere pek güvenmediği için burdan aldık.
  11. Osman Dayan

Ederim de uğraşmam artık hocam zar zor bunu aldım zaten bide kredi kartına peşin fiyat vardi diger siteler ise 3-4k fazla istiyodu o yüzden aldım.
  12. Osman Dayan

Hocam diğer açtığım konulardada bunu önerdiler eğer vatan zorunluysa bunu al dediler yine kazık yedim ama çok fazla olmadığına eminim.
  13. Osman Dayan

Hocam en fazla 1000-2000 TL kazık yedim öyle değilmi?
  14. Osman Dayan

Vatan zorunluydu malesef.
Top Bottom