osmanbdbnc isimli üyenin son içerikleri

1. osmanbdbnc

Özürsüz devamsızlığım tam 10 gün

beyler 10'nun üstü mü kalıyor yoksa 10 da dahil mi bu sınıra
  2. osmanbdbnc

İsemkitap.com güvenilir midir?

Almam gereken kitaplar var internet üzerinden baktığımda diğer sitelere oranla epey daha uygun fiyatlara sahip aranızda alışveriş yapan veya sorun yaşayan var mı?
  3. osmanbdbnc

CS Paris Major Kapsüllerine yatırım yapılır mı?

İleriye dönük olarak bu kapsüllere yatırım yapmak mantıklı mı? Sonuç olarak son major ve bir anısı olur diye düşünüyorum. Bunun dışında yatırım amaçlı fiyat performans önerileriniz var mıdır?
  4. osmanbdbnc

Valorant VShop uygulaması sorun çıkarır mı?

Hocam dönüş yapıldığı zaman buradan bilgilendirirseniz çok sevinirim 1684263819 Yanıtlarınız için teşekkür ediyorum hocalarım.:)
  5. osmanbdbnc

Valorant VShop uygulaması sorun çıkarır mı?

Valorant da mağazayı kontrol etmek için sürekli giriş yapamıyorum. Birine bakması için demekte yorucu oluyor. İnternette sürekli bu uygulama karşıma çıkıyor. Aranızda kullanan var mı? Riotun 3. Partiden ban atma ihtimali varmıdır veya hesabın güvenliği ile alakalı bir problem olur mu?
  6. osmanbdbnc

Valorant Protocol Sheriff değer mi?

Peki hocam iade sistemi ile alakalı bilgisi olan var mı?
  7. osmanbdbnc

Valorant Protocol Sheriff değer mi?

Sizce sheriff skini nasıldır? Sheriff skinini aldım ama fiyatından otürü içimde bir sıkıntı kaldı. Valorantın yaz aylarında her oyuncu için bir seferliğine kullanılmış skini iade etme politikası getirmiştim. Bu sistem hala geçerli mi daha önce iade hakkımı kullanmadım eğer memnun kalmaz isem...
  8. osmanbdbnc

Twitch de abonelik serimi bir ay yenilemezsem sıfırlanır mı?

Bir kanalda 5 aylık serim var. Bu ay abonelik yenilemezsem bu seri sıfırlanır mı ? Diğer ay kaldığım yerden devam edebilirmiyim
  9. osmanbdbnc

TWS Kulaklık Önerisi. Bütçe 500-600 TL

Önerdiğiniz TWS tip kablosuz kulaklıklar nelerdir? Philips TAT1215 Nasıldır 550 TL bandında sizce? 1674473351 Düzeltme: TAT1215 450 TL*
  10. osmanbdbnc

TYT Orta Düzey Geometri Kaynak Önerisi

Teşekkürler tavsiyeleriniz için.
  11. osmanbdbnc

TYT Orta Düzey Geometri Kaynak Önerisi

11.sınıfım ve az çok temelim var. TYT geometri için kaynak arıyorum ama aşırı kararsız kaldım. Orta düzeyde başlangıç için önerdiğiniz kaynaklar nelerdir. Bir de Karekök Yayınlarının TYT Geometri kitabının zorluk seviyesi nasıldır?
  12. osmanbdbnc

Liselerde devamsızlık durumu nasıl?

Çok teşekkür ederim sorularıma yanıt olduğunuz için:))
  13. osmanbdbnc

Liselerde devamsızlık durumu nasıl?

Liselerde olan sistemde bildiğim kadarıyla 5 günü geçtiği zaman devamsızlık belge alınamıyor. 1. Sorum bu 5 gün özürlü özürsüz devamsızlık toplamımı? 2. Sorum ise 5 gün iki dönem toplamı için mi yoksa her dönem için 5 er gün mü?
  14. osmanbdbnc

Taahhüt sürem bitti eylül faturam 114TL görünüyor Taahhüt yenilersem bu gider mi

Türk telekomu kullanıyorumi tarifem Cep Dostu 3 GB MASS şeklinde geçiyor
  15. osmanbdbnc

Taahhüt sürem bitti eylül faturam 114TL görünüyor Taahhüt yenilersem bu gider mi

Yani eylül ayını ödeme durumum yok doğru mu anladım? Taahhütü eğer halledersem durum böyle mi oluyor?
Top Bottom