Otobuscu06 isimli üyenin son içerikleri

1. O

İlişki Konusunda Tavsiyenize İhtiyacım Var

tamamdır hocam teşekkürler :)
  2. O

benim dusuncem de o zaten hocam
  3. O

Hahahahahahahaha alemsiniz hocam engeli bastım bile :D
  4. O

orayı kacırmısım hocam muhtemelen oyle bir durum oldu :D
  5. O

haklısınız hocam neden ayrıldıgını sordugumda bile bilmiyorum cevabını verdi cok sacma geldi acıkcası.
  6. O

iste hocam bende onu yapmak istiyorum ancak bu sefer vicdanım rahat etmiyor sanki ben sucluymusum gibi hissediyorum
  7. O

hocam bende aynı seyi dusundum ancak bu sefer suclu ben olurum diye pek cesaret edemedim, saplantı haline getirdi diye dusunuyorum duvarlara ismimi yazıp fotograf falan paylasıyor hani dedigim gibi iyi niyetimden dolayı üzmekte istemiyorum ancak bunu acıkca dile getirmeme ragmen anlamıyor yanı...
  8. O

Arkadaşlar hepinize merhaba, bu anlatacağım konu hakkında sizlerden tavsiye istiyorum. Her şey şubat 2024'te başladı, bahsi geçen kişi bana istek attı ve konuşmaya başladık. flört ve sevgili evresine yükseldik, ardından ortada hiçbir şey yokken kız ayrılmak istediğini soyledi bende tamam dedim...
  9. O

Gözlük Kullananlar Yardımınıza İhtiyacım Var!

Biraz büyük hocam kafam, gözlük sizce kısa mı kalmıs? 1713041117 140 mm sapı mevcut
  10. O

Gözlük Kullananlar Yardımınıza İhtiyacım Var!

Arkadaşlar hepinize selam, bugün Atasun optikten İnesta marka bir güneş gözlüğü satın aldım. Gozlugü gerçekten sevdim ancak mağazada denerken kulaklarıma takarken zorlanıyordu, gıcırdama tarzı bir ses geliyordu. Oradaki personele sordum bir sorun mu var diye eline aldı baktı sorun yok camından...
  11. O

En iyi diş beyazlatıcı etkisi olan Diş Macunu önerisi

Arkadaşlar dişlerimi düzenli olarak günde 3 kez fırçalamaktayım https://www.trendyol.com/dermokil/dkdent-klasik-dis-macunu-75-ml-p-425234 bu diş macununu kullanıyorum ancak dişlerimi hiç beyazlatmıyor, sizden ricam beyazlatıcı etkisi olan diş macunu tavsiye eder misiniz
  12. O

Anadolu Jet (AJET) Uçak Altı Bagajında Parfüm, Deodorant Taşınır mı?

Arkadaşlar 3 gün sonra uçuşum var iç hatlarda, uçak altı bagajımda 3 adet deodorant 1 adet parfüm taşıyabilir miyim?
  13. O

2008 Doğumlu Bir Kişiye Sigorta Yapılır mı?

Dostlar kardeşim 2008 Eylül doğumlu yaz tatilinde muavinlik yapacak, ancak sigorta oluyor mu? 1710512558 Bu kurala göre olması lazım sanırım? 1710512637 Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? 1710514651 Arkadaşlar yardımcı olur musunuz kardeşim çok merak ediyor 1710517967 up up up up up 1710535607...
  14. O

Gainerlerin amacı nedir?

Afiyet bal gainer olsun hocam :D
  15. O

Gainerlerin amacı nedir?

haklısınız hocam da pirinç,makarna iyidir yine de :D
Top Bottom