ozgur.jk isimli üyenin son içerikleri

1. ozgur.jk

Kullanılmayan instagram kullanıcı adını nasıl alırım?

Selamlar dostlar 1 aydır uğraşıyorum ancak sonuca varamadım. Kendi ismim olan sade kullanıcı adını gördüm hesapta aktif değil sahibi ile iletişime geçtiğimde parayla satmak için açtığını söyledi ve diğer isimleri de almış. Ben bu kullanıcı adını nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim...
  2. ozgur.jk

taotronics soundsurge 85 jack takmama rağmen mikrofon gözükmüyor

Selamlar dostlar sorunum şu ki taotronics soundsurge 85 bluetooth kulaklık aldım. Kablosuz şekilde kullandığım zaman discord ve valorant aynı anda kullanılırsa birinden birinde ses gelmiordu. Ben de jack çoğaltıcı alırsam ve takarsam sorunun çözüleceğini düşünmüştüm bugün taktığımda ise mikrofon...
  3. ozgur.jk

Monster notebook sipariş verdim nasil iptal ederim?

Monster notebook sipariş verdim ancak vazgeçtim nasıl iptal ederim bilgisi olan arkadaşlar acilll dönüş yapabilir mi?
  4. ozgur.jk

Yazılım için İntel mi Amd mi

Eyw canım
  5. ozgur.jk

Ömür boyu derken mesela parçası yandı değiştirecekler mi
  6. ozgur.jk

Yazılım için 5-7k arası en iyi notebook önerileri

Başka markalarda da mı yok sonuçta 7k vericem değsin bari
  7. ozgur.jk

Daha iyi laptop olabilir sanki 1650ti yetersiz geldi sanki ve diğer forumlarda müşteri ile olan alakaları kötüymüş diye duydum daha iyisi varsa yazar mısın bir de yazılım için ideal mi şimdiden teşekkür ederim
  8. ozgur.jk

Şuan Website tasarliyorum seneye üniversite'de farklı çalışmalar yaparım diye söyledim şuan aklımda pek bir şey yok
  9. ozgur.jk

Uygulama vs gelistirecekseniz niye gerekmesin
  10. ozgur.jk

DA-SISTEM 2 Alanlar Memnun mu?

Anladım yanıtın için teşekkür ederim
  11. ozgur.jk

DA-SISTEM 2 Alanlar Memnun mu?

DA-2 almayı düşünüyorum yazılım konusunda sıkıntı çıkarır mı ryzen işlemci kodlama programlarını sorunsuz çalıştırır mi
  12. ozgur.jk

Peki sıkıntı çıkarıyor mu gecikme donma kasma vs. Oluyor mu ve hangi programları kullanıyorsun
  13. ozgur.jk

Şuan lisede de kodlama gördüğümüz için şimdiden lazım bana hazır bütçe de var şuan almak isterim malûm her geçen gün dolar fırlıyor
  14. ozgur.jk

Seneye üniversitesi okuyacam inşallah onun için bana notebook lazım okuyacağım bölüm ise YAZILIM. Yazılıma uygun max 6.5 , 7k arasi notebook önerileriniz nelerdir? (Masaüstü isterdim ancak üniversitesi için zor olurdu) şimdiden teşekkürler :)
Top Bottom