ozgurkrks isimli üyenin son içerikleri

1. O

6900 xt VS Rtx 3080.

6700xt dışında alınmaz rakiplerde dlss ve rtx varken amd de rtx 10 fps olduğu için rtx yok sayıyıorum
  2. O

Yardım Kasa Fanları Durdurma

sitesinde var gözüküyor kutudan çıkmadı bende çok uğraşmadım şimdi pişmanım
  3. O

Yardım Kasa Fanları Durdurma

Kasanın fanlarını durdurmak mümkünmü rgb lerini kapatamıyorum örtü falan örtüyorum üzerine fanların dönmesini durdura bilirmiyim ? Kasa : https://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-imposing-4x120mm-rgb-fan-midt-atx-kasa.html Anakart ...
  4. O

Ethermine.org Hakkında

son bir soru daha , kartı arada dinlendirmek iyi olur mu haftada 1 gün falan ona benzer bir şey yoksa gerek yok mu
  5. O

Ethermine.org Hakkında

55mh/s ile 3 haftayı bulacak gibi
  6. O

Ethermine.org Hakkında

teşekkür ederim , ortalama kaç günde ilk eth mi çekerim acaba ?
  7. O

Ethermine.org Hakkında

Ethermine.org üzerinden ilk defa mining yapmaya çalışıyorum tahmini kazanç ile unpaid balance ile arada baya fark var hangisi benim bakiyem neye göre oluyor yardım edebilecek varsa sevinirim
  8. O

Yardım 2K Curved Monitör Önerisi

hangisi daha iyidir bir fark varmıdır gözle görülecek
  9. O

Yardım 2K Curved Monitör Önerisi

2k curved monitör arıyorum aklımda bir model vardı msi marka bir tane gayet hoş bir monitör 2600 civarıydı birden 3300 falan oldu durduk yere ne alacağımı bilmiyorum şimdi yardım ederseniz sevinirim
  10. O

Yardım TP-LINK TD-W9970 300MBPS VDSL Destekler mi?

destekliyor %100
  11. O

oyun ve youtubeye başlayacağım 4 tane ekran kartından hangisini almalıyım

2080 vs 3080 hmm baya zor bir soruya benziyor nerden anlıcaz acaba youtube 2080 vs 3080 yazsam mı ki hmm amaaan boşver
  12. O

20mps internetle 10gb kaç saatte iner?

0 Yil 0 Gun 1 Saat 25 Dakika 20 Saniye Surecektir
  13. O

🔥İndirim Sims 4 Alınır mı oynayan var mı ?

Sims 4 30 TL ye düşmüş steam de alınır mı güzel mi ?
  14. O

arkadaşlar i7 10700K işlemci alacagım vermis oldugum sistemde valt eksikligi yasanırmı ?

ekran kartını sat corsair psu al ekran kartınıda 1660 falan düşür en azından yangın çıkmaz evde 20 fps için değmez yapma abi sat ekran kartını yeni psu al
Top Bottom