Ozkan2en isimli üyenin son içerikleri

1. O

Genel olarak "Monster" marka laptop alınır mı?

6 - 7 ay öncesi cihaz bakımı yapıldı fan temizliği ve termal macunu temizlenmişti. Servisin son günleri servise göndermiştim 1712459739 ama 6 ay boyunca kutusunda kaldı ben askere gittiğimden dolayı kutusunda muhafaza etmiştim
  2. O

Şuan cihaza vlc player yüklerken bile cihaz yüklemiyor. yanıt vermiyor hatası alıyorum. Fan hızını sonuna çıkardım acaba işlemci ısınıyor diye mi acaba. yine aynı . laptopa format attım yeniden yüklemeye denedim. başka şeylerde denedim nedense donmaya kasmaya devam ediyor. bütün driverlarını...
  3. O

Laptopu aldığımda yanına omen mouse'ta aldım mouse çift tıklıyor diye 3 kere servise gönderdim. 4.ncüde sıfır mouse gönderdiler askere gidip geldim bu mouse ta çift tıkladı. Kronik sorunlu ürün satıyorsunuz bu ürün bozuk bir ürün diyip aradım yardımcı olamayız dediler. Gelelim Notebook'a 3080ti...
  4. O

Zaten pişmanlığım OMEN'de. Ne müşteri hizmetleri güzel hizmet veriyor, ne de ürünlerinin arkasında kalan bir firma değil. şimdi Kullandığım ürün HP Omen 17 3080ti lı notebook bilgisayarı hiç bir şekilde memnun kalamadım. Hp Omen satıp farklı bir marka ile devam etmek istiyorum
  5. O

64gb ram - nvidia rtx4090 - intel i9 14.nesil 1712456769 Güzel ürünler illaki msi değil. Herhangi bir marka da olabilir. Maksat kaliteli bir ürün olsun ve serviste herhangi bir sorun yaşamak istemiyorum. Evimde yer olmadığından dolayı ve Seyehat ettiğimden dolayı güzel güçlü bir notebook'a...
  6. O

Gaming laptop önerisi

Monster Semruk Lenovo Legion Asus Rog Msi Titan Msi Raider Yüksek kaliteli bir oyuncu dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Fiyat benim için önemli değil, ancak satın aldıktan sonra servis hizmetinin kalitesi önemli. Laptop temizliği ve termal macun işlerinden anlamıyorum, bu yüzden ürünü...
  7. O

Msi olarak hangi seriyi öneriyorsunuz "TİTAN" mı "RAİDER" mı ?
  8. O

Şuan baktığım model semruk modeli 4090 ekran kartlı modellerine bakıyorum. hem iş hem oyun amaçlı güçlü bir laptop almak istediğimden dolayı hem ısınma sorunu olmasın hem servis sorunu olmasın ben termal macun fan temizliğinden anlamam. o yüzden monster notebook bana daha makul geldi. tabii ki...
  9. O

Daha önce hiç Monster marka bir laptop almadım, ancak sınırsız sürede laptop bakımı gibi vaatlerde beni içine çeken bir marka oldu. Ben genel olarak bir elektronik malzeme aldığımda paranın karşılığını alabileceğim bir ürün ararım, bu yüzden şimdiye kadar genellikle Asus Msi gibi markalara...
  10. O

Kablosuz RGB klavye Önerisi

Bütçe hiç sorun değil numpadli klavye bakıyorum. Önerin için teşekkür ederim.
  11. O

Kablosuz RGB klavye Önerisi

Kablosuz rgb klavye önerebilirmisiniz? Red switch, blue switch nedir bilmiyorum.. Genel olarak oyun için kablosuz bir klavye bakıyorum. Logitech g g915 lightspeed baktım fakat qtr klavye değildi. Tr versiyon klavyesini bulamadım. Fiyatı farketmez.. Dayanıklı ömürlük bir klavye tavsiyesi...
  12. O

Bluetooth kulaklık tavsiyesi

500 ile 800 maksimum çıkacağım fiyat 900lira bandında en iyi tavsiye edilen kulakiçi kablosuz bluetooth kulaklık arıyorum tavsiye ettiğiniz bir model var mı? Yardımlarınız için teşekkür ederim. Kulak içi dediğim fotoğraftaki gibi şimdiden teşekkür ederim
Top Bottom