• ozzy6
      ozzy6, Python dosya adını rename etmemi istiyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Muhtemelen numbers adında bir kütüphane adı veya başka bir kütüphanenin kullandığı bir fonksiyon adından dolayı kullanmanı istemiyor çakışma olmaması için...
    • ozzy6
      ozzy6, Kasa Fanı Az Dönüp Çalışmıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yanık kokusu yok. Kablolarda da temassızlık gözükmüyor artık fanı komple içini söküp bakacağım bakalım.
    • ozzy6
      ozzy6, 2000 tl gamepad önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Daha önce f710 kullandım çok fazla kronik sorunu var tetik kısmı bir süre sonra kendi kendine basıyorumuş gibi algılamaya başlıyor, joystick'leri uzun...
    • ozzy6
      Ben de yetmiyor gibi düşündüm ancak kasaya takılı olan diğer fanı çıkartıp bunu takıyorum yine de dönmüyor. İkisi de aynı Hiper HF-12 model.
    • ozzy6
      Yok değmiyor. Elimle ittiriyorum yine de dönmüyor devamında. Bir şeye takılsa elle ittirmeyle de olsa biraz daha dönerdi.
    • ozzy6
      ozzy6, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Kasa Fanı Az Dönüp Çalışmıyor başlıklı bir konu açtı.
      Selam arkadaşlar elimde bir tane Hiper HF-12 marka fan var kasanın üstüne ikinci fan olarak takacağım. Kasamda aynı fandan var ve molex'e bağlı çalışıyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,099
Üyeler
157,478
Son üye