p5pe isimli üyenin son içerikleri

1. p5pe

FIFA 21 Xbox Gamepad Sorunu

Merhaba, aynı sorunu yaşıyorum. Çok fazla zaman geçmiş ama çözebildiniz mi acaba. Kol kablolu olarak sorunsuz çalışıyor ama bluetooth ile bağlanınca sürekli aşağıya atıyor.
  2. p5pe

Hangi internet sağlayıcısına gitmeliyim?

Merhaba, başvuru aşamasında verdiğiniz kodu arkadaşlar ilettim, ilginiz için tekrar teşekkür ederim :)
  3. p5pe

Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam, altyapıyı kontrol ettiğimde 69mhps hız alabiliyormuşum. Başvuru oluşturdum, sanırım dönüş sağlıyıcaklar. Biraz da oradan net bilgiler alup muhtemelen sizin de kodunuzu kullanarak geçiş yapıcam ama kodun hangi evrede kullanıldığını belirtirseniz sizin...
  4. p5pe

Merhaba, öncelikle aktif Turknet kullanıcısıyım, çok memnun olmasam da tıngır mıngır idare ediyorum. 2. internet hattını çektirmem gerekiyor fakat hem taahutsuz hem de ücretsiz modem sağlayan bir firma olursa çok daha iyi olur benim açımdan. Bu konu hakkında herhangi bir düşünceniz, fikriniz...
  5. p5pe

Hawk Future Mi̇ Zi̇o Koltuk Mu ?

Ben de Hawk kullanıyorum da, Fature serisini kullanmıyorum. O seriye sahipse ve bizi bilgilendirirse çok sevinirim.
  6. p5pe

Akraba Evliliğinin Zararları

Bu kadarı fazla yani, umarım en kısa sürede forumdan uzaklaştırılır. Birkaç dk yazdıklarını okuyayım dedim tahammül edemedim.
  7. p5pe

Hawk Future Mi̇ Zi̇o Koltuk Mu ?

Bende Hawk Fature almayı düşünüyorum, forumda herhangi bir kullanıcısını bulsam fena olmayacak.
  8. p5pe

Akraba Evliliğinin Zararları

Admin, moderatör vs yok mu ya. Bu arkadaş hala forumda nasıl barınıyor anlamadım. Bir kere inanç sahibi olmayabilirsin, bu sana kalmış bir durum ama insanların inançlarına saygı duymak durumundasın. Ona saygı durmuyorsun diyelim, bari insanlara alaylı şekilde cevaplar verme.
  9. p5pe

Efe Uygaç Star Alınır Mı?

Dostum sistem makul falan değil, o fiyatın altında aynı sitede 3060ti sistem var. Kaldı ki arkadaşların da belirttiği gibi ona yakın fiyatlara 3070 sistemler vs bile düşüyordu. Hadi 3070i vs geçtim de o sisteme o fiyat verilmez yani. Biraz bekle ve forumu takip et istersen, anlık indirimler...
  10. p5pe

❌İndirim Bitti! RYZEN 7 5800X TRAY İŞLEMCİ 4.499₺

1k ile kullanıyorum aslına bakarsan, bence de gerek yok gibi. Donanım konusunda iyi fiyat görünce alasım geliyor. Kötü bir hastalık :)
  11. p5pe

❌İndirim Bitti! RYZEN 7 5800X TRAY İŞLEMCİ 4.499₺

3070ti ile 5600x kullanıyorum, bu arkadaşa geçsem mi acaba :/
  12. p5pe

PC Hocası Medal x3 ho go ?

Bu şekilde alabildim, kardeşim için fifa22, cs, valo vb oyunlar oynayacak. Tek tek parçalara baktığımda fena değilmiş gibi hissettim ve aldım ne diyorsunuz. Abdullah hocam Perşembe dedi onu bekledim ama herhangi bir ses çıkmayın mecburen bu sisteme yöneldim. İçime sinmez ise iptal edebilirim...
  13. p5pe

PC Hocası yeni sistem 25 Mart

Ürünleri tek tek ele aldığında 8.5-9k civarında bir fiyat çıkıyor. Bence fena bir alternatif değil gibi.
  14. p5pe

Çözüldü✓ Itopya Gelen Sistemlerde Windows Yüklü Mü Oluyor?

Deneme sürümü yüklü olarak geliyor, daha sonrasında kendin deneme sürümünü yükseltip orjinal windows olarak kullanabilirsin.
  15. p5pe

Koltuk Önerisi ? Hawk ?

Attığım linkteki ürüne mi sahipsin hocam, Hawk'ın ilk üretim koltuklarından birine sahibim. Şimdiye kadar gayet olumlu bir kullanım oldu fakat artık mevcut koltuğumu kardeşime devredip yeni bir koltuğa yönelmek istiyorum. İlan başlığındaki ürüne sahipsen, olumsuz ve olumlu yanlarını belirtirsen...
Top Bottom