paarturnax isimli üyenin son içerikleri

1. P

Özel boyutlarda mousepad (100+cm x 60cm)

Bunlar 90x40 ve 70x30. Ben daha büyük arıyorum.
  2. P

Herhangi bir fikri olan yok mu:(
  3. P

Eni 100 cm veya daha fazla ve boyu 50-60 cm olacak boyutlarında siyah kumaş mousepad arıyorum ancak herhangi bir satıcıda bulamadım. Kişiye özel istediği boyutlarda mousepad yaptıran var mıdır? Veya istediğim boyutlarda bir ürün bilen varsa atarsa sevinirim.
  4. P

Arkadaşlar Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz Gaming Monitör iyi mi ?

Ghosting çok fazla deniyordu. Paneline bakmak lazım
  5. P

K60 viola indirimi 520tl

Viola MX ailesinden değil. Direk cherry viola yazman gerekiyordu. MX eşdeğeri degil yani.
  6. P

Over current have been detected on your usb device sorunu

Arkadaşlar merhaba. "Over current have been detected on your usb device, system will shutdown after 15 seconds to protect your mainboard" şeklinde bir hata alıyorum. Bu forumda, internette, redditte bulabildiğim tüm çözümleri denedim. Tüm USB aygıtlarını söktüm. Cmos reset attım. Kasanın usb...
  7. P

Sinerji Lunaspia-V1 sistem alınır mı ?

Sıvı soğutmanın yüksekliğine dikkat edin. Üst boşluğa takacağınızı varsayıyorum, anakarttan dolayı sığmayabilir
  8. P

Sinerji Lunaspia-V1 sistem alınır mı ?

Kasa kötü. Hava sirkülasyonu yok bu kasada. Öndeki küçük meshler yeterli olmuyor. Ön paneli ve yan camı çıkararak kullanmak sıkıntı olmazsa alabilirsin
  9. P

Yardım 100 EURO KULAKLIK ÖNERİSİ

Evet hocam eski bir kulaklık. Ama bu bütçelerle hifi kulaklıklara girilmediği için sürücülerde ve teknolojilerde bir sıçrama olmuyor. Keza hoparlörlerde de bu durum böyledir. Arkadaşın dediği seçeneklerin arasında ben bir yorum yaptım. Yoksa dediğiniz gibi blackshark alınabilir, kişisel tercihe...
  10. P

Yardım 100 EURO KULAKLIK ÖNERİSİ

cloud 2 kalitesini kanıtlamış bir kulaklık. Diğerlerinden çok daha önde. Zamanında çoğu espor karşılaşmalarında standart bile olmuştu. Kulaklıkta hyperx, klavyede corsair'dan şaşmayın
  11. P

MONSTER ARYOND MU SAMSUNG MU

Monster'da çok fazla ghosting varmış diye biliyorum, samsung daha iyi bir tercih olacaktır.
  12. P

70 TL farkla 3600mhz mi 3200mhz mi?

Gskill ripjaws V modellerine bakıyorum iki ram için de. 700 TL 3600mhz
  13. P

70 TL farkla 3600mhz mi 3200mhz mi?

Arkadaşlar merhaba. Ryzen 3600 ya da 3600x işlemcinin yanına 2x8gb şeklinde 3200 mhz (cl16) ya da 3600 mhz (cl18) ram alacağım. Arada 70 TL bir fiyat farkına 3600mhz almak değer mi?
  14. P

Friday indirimlerini beklemeli miyim?-Pc Önerisi 10k max

hocam dediğiniz sistemi hiçbir şekilde 10k altına tutturamıyorum. siz ne şekilde/hangi sitelerden topluyorsunuz acaba?
  15. P

Eski Corsair CX750 mi, yoksa yeni kasanının içindeki PSU mu?

Teşekkürler hocam. Evet itopya.
Top Bottom