panne isimli üyenin son içerikleri

1. panne

Discord mikrofon sorunu?

kablolu mikrafonda bi sorun yok diye belirtdim zaten
  2. panne

Discord mikrofon sorunu?

Bir anda hiç bir şey yapmadan gerçekleşti Discordun kendi tarayıcısında sesim giderken kendi uygulamasında sesim gitmiyor tarayıcı kullan diyecekler için bas konuş kısıtlı arka planda algılamıyor o sorun oluyor. Videolu çözüm ve ya yazılı çözüm farketmez mikrafonum bozuk değil ses testi yaptım...
  3. panne

hayal ettiğiniz en saçma şey

o biraz zor işte :d
  4. panne

tek yumruk alırsın kanka :D
  5. panne

2 yıl önce beni seven kızı şimdi ayartamıyorum

kanka kız haklı 2 yıl peşinden koşmuş şimdi tabi ayartamazsın
  6. panne

Hayal ettiğiniz saçma şeyler hadi biraz saçmalayalım
  7. panne

İnternetten araba satın almak

araskargoyla gettirtme hem geç geliyo hem de eziliyor ürün
  8. panne

Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

bunu ytden hiç dinlememiştim görseller çok iyi :D
  9. panne

Proje yapmasam nolur ?

hoca insaflıysa sözlü notunu düşürür eğer insafsız ve acımasızsa G ya da 0 girer anlamı "not almadı" olur
  10. panne

8 yıl götürecek laptop tavsiyesi?

kimse 8 yıl götürebilip götüremiyeceğini söyleyemez ama eğer oyun oynamicam işlerimi görsün uzun dayansın diyosan toshiba'nın laptoplarına göz atabilirsin eğer oyun için alıcaksan o para yetersiz kalıcaktır.
  11. panne

Sizce hangisini almalıyım

2.'si daha iyi hem ssd hem de hdd seni idare eder ama ekran kartı düşük 1.sinde hdd yok ve işlemci berbat o yüzden 2.'sini almanı öneriyorum ekran kartını sonra yükseltebilirsin ama işlemciyi yükseltmek uğraştırır
  12. panne

Ekran kartı fiyatları

net bir şey söylenemez ama şuana bakarsak daha da yükselicek gibi duruyor indirimleri ve kampanyaları takip ederek ekran kartı alabilirsin. ayrıca hemen yüksek bi ekran kartı almanı önermiyorum yavaş yavaş yükseltebilirsin ekran kartını
  13. panne

Bu Monitör Alınır Mı ?(Samsung LC24)

bana göre indirimdeyken almalısın çunkü bu fiyata daha iyisini bulamazsın uzun süre bu ekonomide enazından.
Top Bottom