paradox0 isimli üyenin son içerikleri

1. paradox0

bilgisayar durduk yere hata sesi veriyor

internettte gezinirken durduk yere 5-6 kere wındows 10 hata sesı aldım sonra 1-2dk geçtı tekrarlandı aynı olay problem nedir?
  2. paradox0

Vegas Pro 18 aynı sahneyi iki kere video içine koyuyor

Merhaba, sorun şu ki Vegas Pro'da bir kesme işlemi yaptım fakat 2 dakikalık kesiti iki kere üst üste koydu ve 4 dakikalık kesit elde ettim. Ayrıca saliselik kesme işlemlerinde Vegas kendini tekrar ediyor. Tekrar kastım saliselik kesiti üst üste bindiriyor, ses görüntü karışıyor. Nasıl çözerim bunu?
  3. paradox0

GTA V'de kaç FPS alırım

benim laptopda gtx 1650 8 gb ram ı5 10300h var yınede kasıyor 1-2 saat sabıt 60 fps daha sonra 2-3 fps
  4. paradox0

windows sistem iyileştirme dosyalarını silersem sorun olur mu

başlıktada gördüğünüz gibi bu dosyalar 60 gb kaplıyor silersem sorun çıkar mı?
  5. paradox0

indirdiğim her dosya sfk olarak yeniden iniyor

indirdiğim her dosya bu şekilde geliyor yardım ederseniz sevinirim daha önce opera indirdim fakat bu şu an bilgisayarımda yok
  6. paradox0

nasıl laptopumun ramını upgradelerım

lenovo 81Y4
  7. paradox0

hocam ben anakartımı araştırdım tek slot var
  8. paradox0

buyrun
  9. paradox0

merhaba ben nerdeyse 1 hafta önce bir laptop aldım ve 8gb ram bana yetersiz gelmeye başladı nasıl laptopdaki ramlerın markasını öğrenebilirim öğrendikten sonra montaj vbsını nerde yapabilirim cevaplarsanız sevinirin
  10. paradox0

herhangibi bir siteden nasıl video indirebilirim?

teşekkürler
  11. paradox0

ben onu telefonda kullanıyordum ıdm lıte ama şu an telefon kullanamıyorum pc için alternatıfı varmıdır varsa lınk atarmısınız
  12. paradox0

merhabalar,başlıktada gördüğünüz gibi bir siteden video indireceğim ama herhangibi bir indir ibaresi yok ayrıca öğeyi denetle kısmından da indiremiyorum nasıl indiririm ?
  13. paradox0

Bilgisayarımda Az Uygulama Olmasına Rağmen Çok az Alan Var

anladım teşekkürler
  14. paradox0

hocam,daha alalı 2 gün oldu içinde vegas,valorant ve discord var sadece
  15. paradox0

merhabalar başlıkta da gördüğünüz gibi en fazla yer kaplayacak valorant olması lazım ama depoloma tarafında ama 377/475 gb gibi bir depolama var sizce sorun nedir
Top Bottom