Parrzival isimli üyenin son içerikleri

1. Parrzival

Yeni Batarya Şarj Olmuyor

Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar Acer marka laptopumun bataryasını değiştirdim ama yeni batarya prize takınca şarj olmuyor hep %0 yazıyor, ne yapmam gerek sorunu bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. Parrzival

Samsung Galaxy A54 Alınır mı? Beklentilerime Göre Alternatif Öneriler Nelerdir?

Ne kadar süre daha güncelleme alabileceğini ve kullanım ihtiyaçlarımı da hesaba katarak A54.
  3. Parrzival

Samsung Galaxy A54 Alınır mı? Beklentilerime Göre Alternatif Öneriler Nelerdir?

Hem kendime hem eşime A54 almıştım 1 yılı geçti halen kullanıyoruz. Ne arayüz donuyor ne de işlemcisi kötü ne de pişman olduğumuz herhangi yanı var.. Sırf ben kullanıyorum diye savunuyormuşum gibi algılanmasın, konuyu açan arkadaşın belirttiği kullanım şekli ve ihtiyaçları için fazlasıyla...
  4. Parrzival

Laptop Batarya Değişimi

Arkadaşlar 10 yıllık Acer laptopumun ölen bataryasını değiştirmem gerekiyordu sipariş verdim geldi ama henüz takmadım, orjinali değil uyumlu bi muadili tahmin ettiğiniz üzere. Merak ettiğim şey şu; yeni bataryayı laptopa taktığımda ilk olarak belirli bi süre (12-16 saat vs) prize takılı şekilde...
  5. Parrzival

RDR2 Oyunu Açılmıyor

Arkadaşlar merhaba RDR2 yi dün steam hesabımdan indirdim ve bi Türkçe yama kurdum. Dün sıkıntı yoktu normal açılıyor ve oynanıyordu Türkçe şekilde ama bugün oyun açılış ekranındayken kapanıveriyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı varsa çözüm önerilerine açığım. Ha bir de oyun Nvidia Experience...
  6. Parrzival

RTX 4060 ve Ryzen 5 5500 Alınır mı?

İşlemciler aynı ama silikon kaliteleri farklı olabiliyor maalesef bu da ısı probleminin sebeplerinden. Demekki siz şanslısınız diyelim :) Konuyu açan arkadaş önce stok soğutucuyla bi süre kullanıp gözlemleyebilir, ihtiyaç duyarsa soğutucuyu değiştirir.
  7. Parrzival

Kullananların genelinde stok fanın yetersiz kalması şikayeti var özellikle yaz aylarında ve hava sıcaklığının fazla olduğu şehirlerde daha sıkıntı olabiliyor sizde böyle bi sorun yoksa amenna diğer yandan yan kapak açık şekilde kullanım kasa içinde ve fanlarda fazla tozlanmaya sebep olur ama siz...
  8. Parrzival

bilgisiyarda de fps düşmesi

Onları da kontrol et yeni güncelleme varsa kur mutlaka.
  9. Parrzival

Özellikle FPS oyunlarında kayda değer performans farkı var ama stok soğutucu yetersiz kalıyor onu da göz önünde bulundurman lazım.
  10. Parrzival

R5 5600 almaya çalış yine de ve bu devirde HDD asla tavsiye etmem SSD önceliğin olsun her zaman.
  11. Parrzival

bilgisiyarda de fps düşmesi

Güncellemeleri yapıyor musun? Bios, ekran kartı sürücüsü vs.
  12. Parrzival

Kulak ici bluetooth kulaklik tavsiyesi

Ürün açısından olmaz, garanti durumları farklı olabilir.
  13. Parrzival

Öneri 12 GB 4070 Uyumlu İşlemci

i5 13600KF cpu alıp min mx-4 macun sür, 4070 gpu ile güle güle kullan. (y)
  14. Parrzival

RDR 2 FPS drop sorunu

Ben de VRAM yetersiz kalıyor olabilir mi diye düşündüm ama Anomaly Agent oyununda da oluyormuş o oyunda öyle bi sorun yaşamaması lazım o sistemin. Ekran kartı 80 dereceyi görüyormuş GPU için biraz fazla geldi bana.
  15. Parrzival

RDR 2 FPS drop sorunu

Sıcaklık değerlerin nasıl?
Top Bottom