PaTRoNcan isimli üyenin son içerikleri

1. P

Masaüstünde görünmeyen dosya

Lütfen kafayı yedirtcek şu olay bana yardım edin, bilen hiçmi yok
  2. P

+1 yardım lütfenn
  3. P

+1 yardım lütfen
  4. P

yardımcı olabilirmisiniz, bilen yokmu ?
  5. P

görünmeyen şeyin resmide olmaz :), ama şöyle youtuba yükledim buyrun. BU VİDEO MASAÜSTÜNÜN SOL ALT KENARI HATADA DEDİĞİM GİBİ.
  6. P

Merhabalar laptopum yeni, aldıktan bir süre sonra masaüstünde görünmeyen bir dosya oluştu. ( bi ara bir klasörü silmeye çalışmıstım kopyası oluşmuştu, zorla sildim sonrasında olduğunu düşünüyorum bu olayın.) --Masaüstünün sol sütuna yukarıda aşağı resimleri (örnek) dizdiğimde, son boşluğa...
  7. P

Trustwalleta en ucuz şekilde eth nasil gönderirim?

Süper bunu öğrendiğim, çok iyii oldu 40 dolarlik masrafimi 16 dolara kadar düşürdüm.
  8. P

Tam olarak izlemem gereken yol nedir acaba? Trustwalleta göndercem
  9. P

Binance dan min 0.01 eth alınıyor ve bunun da 0,005 i komisyona gidiyor. Yok mu bunun başka bir yolu yaww
  10. P

17,3 inc 3050 mi / 15.6 inc 3050 ti mı / yada..

Tasarim yapıyorum ve ekranin buyuklugune karar verdim ustam, 3050 ile 3050 ti arasinda okadar fark yoktur bence, aşıri buyuk oyunlar oynanıyorum zaten cs felan anca
  11. P

monsterlar, üzgünüm ama piyasada başka leptop kalmadı ve almam lazım her geçen gün yeni zamlar geliyor
  12. P

17,3 inc 3050 mi, 15.6 inc 3050 ti mı 15,6 inc 3050 + artan para ile (700 TL) ekipman felanmı yardımm acil
  13. P

12K LEPTOP LAZIM ACİL LÜTFEN DETAYLI YARDIM EDERMİSİNİZ

12K BÜTCEM VAR MAX LÜTFEN BANA NEDENLERİ İLE GÜZEL BİR LEPTOP ÖNERİRMİSİNİZ, MONSTER ABRA SERİSİ DÜŞÜNÜRKEN KAFAM ALAKBULLAK OLDU KİMİ İYİ KİMİ KÖTÜ DİYOR, BİRDE YAKIN ZAMANDA BİR LEPTOP İNDİRİMİ OLURMU SİZCE
  14. P

Abra A5 V17.1 alıcam acil

nereden alim 1638201500 3050 ile 3050ti arasında pek bir fark yok ama
  15. P

Abra A5 V17.1 alıcam acil

ama bunu tek farkı ti olması ram de düşük
Top Bottom