patronerk isimli üyenin son içerikleri

1. patronerk

ASUS ROG STRIX XG249 23.8" 1 MS renk ayarları nasıl olmalı?

Haklılar güzel renk kalibrasyonu yok.
  2. patronerk

Her modu denedim pek güzel mod ve stabil güzel bi renk parlaklık ayarını bulamadım.
  3. patronerk

Ne yaptıysam tuturamadım göz zevkime göre renk ve parlaklığı. HDR modunda kullanıyorum kurcalamamak icin ama parlaklık az kalıyor ve çok da canlı gözükmüyor HDR modda. İlk defa yaşıyorum bir monitörde parlaklık ve renk ayarlarını tuttramamak. Bana önerebileceğiniz ayar var mı? Genellikle...
  4. patronerk

Valorant görüntü oluşturma gecikmesi nedir?

Bende aynı sorunu yaşıyorum siz çözdünüz mü?
  5. patronerk

RTX 2060 sistemde Valorant görüntü oluşturma gecikme oranı kaç olmalı?

Daha önce 1 MS'di, simdi 3-4 görüntü olusturma, bu bir sorun mudur? Diğer değerler nasıl? Bazen de 7-8 arası oluyor anlamadım. RTX 2060 var.
  6. patronerk

Msi RTX 2060 Ventus 12G Oc 192 Bit Gddr6 Micro Stuttering

Ekran kartı 65-70 arası en fazla İşlemci en fazla 60 derece oluyor. G-Sync acık kapalı aynı durum. Ekran kartı ve anakart aldıktan sonra bu saçma şeyler başıma geldi., Garantiye yolladım sorun yok dediler gönderdiler.
  7. patronerk

Darboğaz yok sistemde ama takılmalar var kafayı yicem.Ekran kartı ve anakart değiştirdikten sonra oldu garantiyede yolladım sonuç cıkmadı.
  8. patronerk

ASUS 23.8" ROG STRIX XG249cm 270Hz 1ms Alınır mı?

Aldım gayet kaliteli teşekkür ederim.
  9. patronerk

Oyunlarda Micro stuttering oluyor

Monitör cok ince kargoda bişey olsa benim canım sıkılcak. Dediğiniz gibi bi monitör bulup denemek daha mantıklı bulamazsam mecbur garantiye yollucam.
  10. patronerk

1050 ti kullanırken takılma drop yemiyordum. 2060 taktıktan sonra format attım sürücüleri herşeyi kurdum.Her oyunda takılma ve ani fps düşüşleri yaşamaya başladım.Garantiye yolladım sorun yok dediler gönderdiler. Sorunu nasıl çözerim 5 aydır bu sinir bozucu durumla uğraşıyorum. Sistem...
  11. patronerk

ASUS Prime B550M-K anakartta Ethernet portu düzgün çalışmıyor

Belki 10 defa farklı format sürümü farklı internet driver kurdum, bilgisayarı kapatıp acınca internet var gösteriyor ama hiçbir yere giremiyorum. Anakart lan kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor ama Online oyun tadı kaçıracak şekilde lag, paket kaybı ve takılma yaşatıyor. Servise gönderdim sorun...
  12. patronerk

Çevremde pek öyle kişi yok. Garantisi var 2 ay önce aldım garantiye yollasam çözüme ulaşırmıyım.
  13. patronerk

60 hertz sorun çıkmıyor gecikme sürelerini düşürsemde yükseltsemde. 240 aldığım gibi uyarılar veriyor.
  14. patronerk

response time extreme ayarlı.
  15. patronerk

50-59-60-120-144-240 var 50-59-60 denedimde 3 dakika felan o ekranda bekledim hata vermedi ufo testi. 120 az veriyor 144de biraz daha sık 240da sık sık veriyor.
Top Bottom