payidarbey isimli üyenin son içerikleri

1. payidarbey

Güncelleme sonrası Takılmalar ve Cpu kullanımı (amd)

oyun içerisinde 2 3 saniyelik takılmalar
  2. payidarbey

Güncelleme sonrası Takılmalar ve Cpu kullanımı (amd)

Herkese merhaba, rx 5600 xt amd ekran kartının güncellemesini yaptım, oyunlarda takılmalar olmaya başladı ve işlemcim %4 ve %15 arası kullanım olurken %60 %80 civarlarına çıkmaya başladı (i5 12400f) ekran kartının eski sürümünü yükledim biraz düzeldi gibi oldu ama sonra format attım ve aynı...
  3. payidarbey

Fornite FPS Drop sorunu

Sabah yükledim zaten oyunu hocam. eski işlemci zamanıda defalarca silip yüklemiştim, yeni işlemci ilede aynı sorun devam ediyor. başka bir sorunu olmalı bunun ama ne bulamadım çözümü. 1659510609 deneyeyim hocam
  4. payidarbey

Fornite FPS Drop sorunu

Yeni sistemi dün kurdum işlemciyi falan, sıfırdan format attım zaten kanka, oyunuda bu sabah tekrar yükledim. Sorunu hala çözemedim.
  5. payidarbey

Fornite FPS Drop sorunu

Herkese merhaba, Fortnite oyununda eski işlemcide aşırı fps drop yiyordum (eski sistem R5 3500 - GİGABYTE B450M ANAKART- RX 5600 XT 6 GB - 16 GB RAM - Ekran kartı hariç ve ram hariç herşeyi yeniledim şuan (i5 12400f - h610m- kullanıyorum, ve hala şu fortniteda fps drop yiyorum, 60fps...
  6. payidarbey

Çözüldü✓ Ekran kartı Fan sorunu

Faturam ve ekran kartı markasına ait garanti belgesi elimde mevcut. Tekrardan teşekkürler hocam
  7. payidarbey

Teşekkür ederim yarın mesai saatinde aldığım yer ile iletişime geçeceğim. Fakat ben yokken ekran kartı kutusunu evdekiler atmışlar bunu sorun yaparlar mı?
  8. payidarbey

hocam fatura ve garanti belgesi var fakat garanti süresi yazmıyor nerden bakabilirim garantisinin devam edip etmediğine? ocak 2021de almıştım
  9. payidarbey

Herkese Merhaba , Rx 5600 xt çift fanlı ekran kartımın, fanlarından biri dönerken yalpalıyor, diğeri akıcı bir şekilde dönerken bu zorlanıyormuş gibi, söküp baktım ve elimle ikisini aynı anda çevirdiğimde, sorunlu olarak gördüğüm daha erken duruyor. sizce ne yapmalıyım? kendim çözebilirmiyim.
  10. payidarbey

Psu Ses sorunu ve psu önerisi.

Herkese merhaba, GamePower Horizon gaming mesh panel 500w 80+ bronze adlı kasayı 1 yıl önce hazır sistem olarak almıştım 2. ayında yük altında traktör sesi gibi ses geliyordu ve iyice kontrol edince sesin güç kaynağından geldiğini fark ettim. Psuyu değiştirme kararı aldım çok fazla teknolojik...
Top Bottom