PC kullanıcısı isimli üyenin son içerikleri

1. P

Öneri Kullandığınız Gaming Masanız Nasıl?

https://www.trendyol.com/stepgamer/oyuncu-masasi-nebo-g20-metal-ayakli-rgb-ledli-e-spor-gamer-masa-gaming-bilgisayar-masasi-siyah-p-230033198 benim aldığım yede kalmamış ama belki başka bir yerde vardır biraz bakman lazım
  2. P

işlemci-soğutucu öneri

herkese selam bu pc ye 5.000-10.000 TL arası bir işlemci-sogutucu sizce güncelenmesi gereken parçalar varsa söyler misiniz işlemci: RYZEN 5 5600G EKRAN KARTI : GİGABYTE RTX 3060 GAMING OC anakart: MSİ MPG B550 EDGE WİFİ RAM: CORAİR VENGANCE 8*8 16 GB RGB PRO SSD: WD 500 BULE+SAMSUNG 980 1TB
  3. P

Şu tesisatçılığı yapılabikcek bir meslekmi

hacı bu böyle olmaz ama kaç yaşındasın bilmiyorum ama her işin ucunda bir b*kluk vardır ve işin içinde ne kadar b*okluk varsa o kadar para vardır 1704748133 saydığın bütün meslekleri yaptım bana en uygun olanı tesisattı pissu yapamam diyorsun ben bir binanın pissu temiz su tesisatını montaj...
  4. P

hayır elektirikçi ile anlaşıp o elektirik işi aldığında yaptığı binada su tesisatı işini sana paslıyacak sen gidip keşif ve teklif vereceksin
  5. P

hocam benim yaptığım gibi cebine 200 bintl gibi bir para koyarsan ve tanıdığın piyasadan sağlam iş alan bir elektirikçi varsa birbirinize iş paslayarak yapabilirsin ama el becerim yok demişsin orda da cebine koyduğun para devreye girer sağlam bir usta bulursan 40-60 bin TL aylık verirsen ve bir...
  6. P

5-7k arası akıllı saat öneri

herkese selam marka önemli değil su geçirmez olması önemli bütçeyi çok aşmasın
  7. P

PC Ortamlarınızı Atın (2023)

anlık değil ama anlık biraz dağınık
  8. P

pc parça güncelleme yardım

eyvallah reis peki anakart+işlemci 5.000-10.000 arası ne alabilirim 1693511079
  9. P

pc parça güncelleme yardım

herkese selam bu pc ye 5.000-10.000 TL arası bir işlemci birde sizce güncelenmesi gereken parçalar varsa söyler misiniz işlemci: RYZEN 5 5600G EKRAN KARTI : GİGABYTE RTX 3060 GAMING OC anakart: MSİ MPG B550 EDGE WİFİ RAM: CORAİR VENGANCE 8*8 16 GB RGB PRO SSD: WD 500 BULE
  10. P

aras kargo dolandırıcılığı

aras kargo kargomu teslim edildi diye işaretlemiş ama kargo bana teslim edilmedi arıyorum kayıt açtık deyip kayıt bile açmamışlar paketçi desen kargoyu beni arayıp kargonu teslim ettim demiyor mesaj gelmiyor adamlar bildiğin dolandırıyorlar
  11. P

Çözüldü✓ İMEİ NUMARASI KOPYALANMIŞ

herkese selam yasal uyarı diye telefonuma mesaj geldi ve IMEI numaram kopyalandığı için telefonumu kapanacakmış bunun bir çözümü var mı
  12. P

Ryzen 5 5600 için sıvı soğutmaya gerek var mı ?

bence paran varsa al gitsin ilerde işlemci değiştirmek istersen elinin altında dursun hem de erken aldığın için ileride bir de zamlardan da etkilenmesin kısacası paran yetiyorsa ne alabiliyorsan al affetme
Top Bottom