pckolik55 isimli üyenin son içerikleri

1. P

🔥İndirim 165 hz boe ips monitör sepette 3239tl

aynen kardeşim rampage calisaniyim işim gücüm yok burada ürün satmaya uğraşıyorum kargodan kaynaklı hasar almayan monitör markası varsa söyle bizde alalım 1713889389 önümüz yaz güneş perdelerini çekerek kullanırsın artık kardeş
  2. P

yorumları açıp okuyan kişiler yalandan iftara attığını biliyor gereksiz yere tartışmayacagim seninle kendi kendine takıl sen arkadaşım
  3. P

kardeşim şakamisin sen bu yazdığın şeyler nerede var onermeden önce gayette yorumları okudum 10 yorumda 2 kişi nasıl bulabildin sen en düşük puanlara göre mi sıralayıp baktın marka rampage diye bu kadar karalamayın. 1713887434 panel üreticisi belli IPS panelde ghosting arıyorlar kullanmadığınız...
  4. P

300tl daha koyup alacağın monitörün panel özelliklerini araştır istersen 250cd degere sahip benim önerdiğim monitorun 300cd değeri var.
  5. P

marka rampage diye önyargıyla yaklaşan akıllı arkadaşlar linke girip baksınlar 1000 degerlendirme üzerinden 4.4 almazdı panel üreticisi boe ayrıca bilmeyenler az araştırma yapsınlar
  6. P

monitör ihtiyacı olan varsa kaçırmasın güzel indirime girmiş https://app.hb.biz/CJYdFaRbaDpe
  7. P

Ryzen 5500 + RX6600 sistem 16999TL

bu fiyata güzel diyenlerin aklından şüphe ederim
  8. P

Aliexpress bu fiyatlar ne böyle

satılık köprü var bende daha inandırıcı satarım
  9. P

🔥İndirim Dune Part 2 Apple Tv'de 19TL

sinema çekimi izlemesem alırdım
  10. P

❌İndirim Bitti! YENİ STOK GELDİ !! 3 FANLI ATX OYUNCU KASASI 484 TL

trendyol indirim kuponu varmıdır acaba
  11. P

🔥İndirim Patriot 16GB ddr3 Black Ram 549₺🔥🔥

post sahibine okkalı bi şamar lazım
  12. P

❌İndirim Bitti! Getir Yemek 40 TL İndirim Kodu KUTLAMA40

enflasyon arttikca indirin orani artmasi gerekirken. azaltıyor bunlar 50den aşağısını kullanmam bende
Top Bottom