pcmer isimli üyenin son içerikleri

1. P

Ani görüntü gitmesi ardından ekran kartı fanlarının maksimuma gelmesi.

Evet, Geforce Experience kurulu ve güncel.
  2. P

Ani görüntü gitmesi ardından ekran kartı fanlarının maksimuma gelmesi.

https://www.itopya.com/kendine-muzisyen-brightamd-ryzen-5-7500fmsi-geforce-rtx-4070-ti-ventus-3x-oc-12gb32gb-ddr5500gb-_h23893 Arkadaşlar merhaba herkese sistemim bu şekilde: Olay: Cyberpunk'a giriş yaptıktan bir dakika kadar sonra aniden görüntü gitti ve ekran kartı fanları son hıza geldi. Daha...
  3. P

Kendine Müzisyen-Bright hazır sistemde ekran kartı ve kasa uyumsuz mu?

Merhaba arkadaşlar, İtopyadan hazır sistem aldım. Sistem linki https://www.itopya.com/kendine-muzisyen-brightamd-ryzen-5-7500fmsi-geforce-rtx-4070-ti-ventus-3x-oc-12gb32gb-ddr5500gb-_h23893 İki sorum var: 1-Kasanın arkasındaki ekran kartını yerleştirmek için kırılan ızgaralardan ilk ikisi...
  4. P

Çözüldü✓ Sistem Tavsiyesi (53000TL)

Arkadaşlar iyi forumlar. Sistem için 45bin, monitör için 8bin bütçem bulunmakta. Oynayacağım oyunlar AAA ve bunun yanında LOL. Bunların dışında yazılım işiyle uğraşmaktayım. Hazır sistem veya toplama önerilerinizi bekliyorum. Not: işlemci olarak AMD, ekran kartı olarak nvidia istiyorum.
  5. P

Çözüldü✓ bu sistem hakkında bilgi almak istiyorum

Monitör için bütçem 8bin kadar. Sistem için de 40-45bin arası hocam.
  6. P

Hocam teşekkür ederim evet daha ucuza toplanıyormuş. 50000tl bütçeli hazır sistem veya kendim toplamaya yardımcı olabilir misiniz müsait zamanınızda? 1702670651 Teşekkür ederim hocam. Fiyatları takip etmek imkansız oldu.
  7. P

Hocam benim atmış olduğum linke tıkladığınız zaman yapılan yükseltmeler gözükmekte mi (örnek olarak ssd 500gb-->1tb yapmıştım)? Monitörde çok güzel görünüyor. Biraz daha uygun fiyatlısı var mı hocam?
  8. P

öncelikle cevapların için teşekkür ederim. genel olarak lol oynuyorum onun dışında hikayeli oyunlar için kullanmayı düşünüyorum. belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın bunların dışında yazılım için de kullanacağım.
  9. P

arkadaşlar öncelikle iyi forumlar...
Top Bottom