Peace isimli üyenin son içerikleri

1. P

🔥İndirim !Hepsiburada'da 50TL İndirim Kampanyası!

İlla mobil uygulamadan mı alışveriş yapmak lazım?
  2. P

Görev yöneticisindeki CDPUserSvc_ nedir

CDPUserSvc diye bir işlem görünüyor görev yöneticisinde. Hem yazılışı garibime gitti hemde CDPUserSvc yazısının sonunda alttan tire ve rastgele rakam, harfler var. Sanki spam gibi. Bilgisi, fikri olan var mı?
  3. P

3 harfliler görülebilir mi

4. P

Sizce Evrim Teorisi Olabilir Mi ?

5. P

Sizce Evrim Teorisi Olabilir Mi ?

6. P

Tanrı bunu yapabilir mi?

Bu hocaya Facebbok adresinden soru sorabilirsiniz. Bu ikinci videoyu nasip olursa lütfen sonuna kadar kesinlikle izleyin. Bu hocanın da saatlik sohbetlerini izlerken zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz:
  7. P

Kardeşim 1.sınıf fakat bir şey bilmiyor nasıl öğretebilirim?

@rdeMStakeN Önce alfabede bulunan tüm harfleri ya baş harfleriyle uyumlu ya da şekilleriyle uyumlu bir şeyle eşleştirin, ( kardeşin neylerden hoşlanırsa mesela P harfini papağan kuşuna) böylelikle o harfi görünce aklına hemen o sevdiği şey gelir ve yardımcı olur. Alfabe işi hallolursa okuma...
  8. P

2 adet oyun ismi arıyorum ve yöneticilere tavsiye

Enclave 1. Oyuna çok benziyor ama değil. Düzeltme: YouTube'dan bakınca 1. Oyunun Enclave olduğunu %100 emin olmasam da anladım. Teşekkürler. 1612509262 Sağlam oyunmuş. Ben satıştan kalkmıştır diye düşünüyordum ama steam'de 10 TL miş. İNŞAALLAH hobbitli oyunu da bilen çıkar :D
  9. P

2 adet oyun ismi arıyorum ve yöneticilere tavsiye

Selamünaleyküm. Bundan seneler evvel elimde bir çok demo oyun CD'si vardı hani şu eski gazetelerden, dergilerden çıkan bayilerden alınan vs. İçerisinde birden fazla pahalı veya ucuz oyunların demosu bulunurdu. Aklımda bu şekilde demosunu oynadığım ve isimlerini bulmak istediğim iki adet oyun...
  10. P

Witcher 3 Bedava alınır mı??

@Doğukan Fidan Sizi hassasiyetinizden dolayı tebrik ederim ama ben bu Hadisi biliyorum, ''hayra vesile olan hayrı işlemiş gibidir''. Mesela sen o kadar dikkatli bir insansın ki adobe programına belki de kullanmadığın halde bir kaç zaman fazladan para verdin ama bir başkasını, kendinin yapmak...
  11. P

YASAL UYARI ADINIZA YENİ ABONELİK

Turkcell ile iletişime geçince ne diyor?
  12. P

Çözüldü✓ Oyunu silemiyorum nasıl silebilirim

Bu silmeye çalıştığınız oyun galiba 2010-2012 zamanlarındaydı, internet ortamında oynanan online silahlı ve ücretsiz oyun olan CorossFireOnline değil mi? Başlattan oyunun simgesine sağ tıklayıp kaldır dediğinde seni direkt denetim masasındaki oyunları PC'den kaldırma menüsüne atmıyor mu? Oradan...
  13. P

YouTube Telif olayları hakkında

Benim kafamı, hesabınız ilişkili tüm kanallarıyla kapatılır açıklaması karıştırdı. Ama gerçekten mantıklı bir açıklama yaptın. Teşekkür ederim. 3 telif hakkı ihtarı alırsanız: Hesabınız, ilişkili tüm kanallarıyla birlikte kapatılır. Hesabınıza yüklenen tüm videolar kaldırılır. Yeni kanal...
  14. P

YouTube Telif olayları hakkında

Kapatılan YouTube hesabının Gmail'i duruyorsa ve aktif kullanılmaya devam edilebiliyorsa bu gerçekten çok iyi olur.
  15. P

witcher 3 de sadece hikaye , hikaye ve kılıç .... olayı ne

Oyunun zorluğu. Yanlış hatırlamıyorsam 2. Zorlukta potlar doluyordu ama 3. ve 4. zorlukta doldurulmuyordu neydi öyle bir şeyler var.
Top Bottom