peg' isimli üyenin son içerikleri

1. peg'

40-45 BİN TL LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar iyi bayramlar öncelikle, bir yakınım için laptop alacağız. kronik olmayan, sorunsuz laptopları yazdığım fiyat bazında önerir misiniz rica etsem, teşekkürler.
  2. peg'

Çözüldü✓ ASUS ROG STRIX LAPTOP İÇİN RAM

tamamdır hocam teşekkürler
  3. peg'

ram samsung olan model crucial ram kuponla 1000 liranın altına düşüyor sizce ne yapmalıyım https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-crucial-16-gb-3200-mhz-ddr4-ct16g4sfra32a-fiyati,812380646.html https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-samsung-16-gb-3200-mhz-cl22-m471a2g43ab2-cwe-ddr4-fiyati,177098234.html
  4. peg'

dostlarım merhabalar laptopuma 2. bir ram alacağım aktif olarak samsung 3200 mhz 16gb cl 22 ram var laptopta ikinci kanala da ram alıp 32 gb yapıp performans artışı istiyorum. benim sorumsa bu rami farklı bir markadan aynı volt, cl değeri, mhz ve 16 olarak alsam sorun olur mu illa ikinci ramde...
  5. peg'

FPS OYUNLARI İÇİN MONİTÖR

samsung monitörlerine ön yargım var biraz yorumlarında da ghosting ya da ışık süzmesi olduğu söyleniyor
  6. peg'

FPS OYUNLARI İÇİN MONİTÖR

Arkadaşlar laptop kullanıcısıyım laptop için monitör bakıyorum aşağıda ki model için düşünceleriniz nedir bu fiyat bandında başka model var mıdır ağırlıklı olarak valorant oynuyorum onun dışında fifa ets 2 falan oynarım benim için monitör çok önemli çünkü rog strix laptop kullanan birisiyim...
  7. peg'

Yardım 800 TL KULAKLIK ÖNERİSİ (FPS )

teşekkür ederim yanıtın için hocam düşüneceğim 1686086692 835 TL limitim kalması dışında problem yok hocam :)
  8. peg'

hocam gamenote ın kulaklık tasarımlarını beğenmiyorum içime sinmiyor marka ne kadar beğenilsede 1686086102 jak girişli kulaklık almayı düşünmüyorum hocam blackshark v2x vardı iade ettim 4 gün önce performans alamadığım için
  9. peg'

hocam rampage crackten bahsediyorsanız bütçemi aşıyor ben de isterdim ancak alabileceğim iki kulaklık var şu an
  10. peg'

Arkadaşlar iyi günler herkese iki kulaklık arasında kaldım fiyat arttıramıyorum. Rampage Drop Plus ve Gamepower Fujin sizce hangisini almalıyım hangisi daha uzun ömürlü ve kalitelidir sizce tamamen fps oyunları oynuyorum ve mikrofonu da kullanmayı düşünüyorum. lütfen yardımcı olursanız memnun...
  11. peg'

RAZER BATTLE BUNDLE ALINIR MI?

hocam yanıtlarınız için teşekkür ederim ancak attığınız linkte ki markayı hiç duymadım sensör iyi olsa da pek güven vermedi bana. razerın kronik sorunundan bahsetmişsiniz ama bu markanın aynı şeyleri yaşatmayacağı ne malum diye düşündüm bi tık kulaklık konusunda da mpow air 2 hakkında çok iyi...
  12. peg'

RAZER BATTLE BUNDLE ALINIR MI?

Arkadaşlar kulaklık ve mouse alacaktım aklımda ki kulaklık Gamepower Fujin, mouse ise Razer Deathadder v2x hyperspeed. Kablosuz mouse rahatlığını bildiğim ve v2x hyperspeedi daha önce kullandığım için kablolu mouse düşünmüyordum. Bu ikisinin fiyatı 1700 TL tutuyor bunun yerine sizce razer...
  13. peg'

800 TL GAMING KULAKLIK ÖNERİSİ

Arkadaşlar iyi günler bütçem 800 TL ve arttırma şansım yok maalesef. Tamamen Valorant, Cs gibi fps oyunları oynayan birisiyim ve aradığım kulaklığı bir türlü bulamadım. En az 2 3 yıl götürsün mikrofonu iyi olsun istiyorum. kronik sorunu olmayan olsa bile garanti süreci kullanıcıya yıkılmayan bir...
  14. peg'

5600x için anakart önerisi

hocam nedenini söyleyebilir misimiz bildiğim kadarıyla overclocktan dolayı b450 al diyor herkes ama ben overclok yapmayacağım başka artı yönleri var mı belirgin olan
  15. peg'

5600x için anakart önerisi

arkadaşlar merhaba da-c2 sistem de işlemcimi 5600x e yükselteceğim ve anakartta seçimi yapamadım. a520 ve b450 arasında seçim yapmam gerekiyor. maalesef bütçem b550 ye yetmiyor maalesef sadece bu iki modelde hangi tercihi yapmalıyım. şimdiden teşekkür ederim yanıtlarınız için...
Top Bottom