peg' isimli üyenin son içerikleri

1. peg'

Çözüldü✓ AMD SOFTWARE HATASI ALIYORUM

Şuan bir sorun yok dediklerinizi yaptım. teşekkür ederim.
  2. peg'

Valorant ekran genişletmek ban yedirir mi

hiç riske girme direk bilet gönder riot a cevap veriyorlar ben de crosshair renk paleti için sormuştum ilgileniyorlar
  3. peg'

Çözüldü✓ AMD SOFTWARE HATASI ALIYORUM

Beyler iyi geceler. Asus Rog Laptop kullanıyorum ryzen 7 5800h işlemcim var sofware i daha önceden sorunsuz kullanıyordum ama son iki gündür uygulamada sürücü hatası almaya başladım silip tekrar yükledim ama düzelmedi. DDU ile sildim tekrar güncel olanı yükledim yine olmadı performans düşüşüm...
  4. peg'

Ramlerim kaç mhz de çalışıyor anlamadım

teşekkürler hocam sağolasın 1600 yazıyor memory kısmında da
  5. peg'

Ramlerim kaç mhz de çalışıyor anlamadım

Arkadaşlar tek kanal 16gb kullandığım için ikinciyi eklemek istiyordum cpu-z de ram özelliklerine bakarken ramin mhz değerlerinin 1600 de kaldığını gördüm. oyunlarda ne kadar etkiliyor bilmiyorum ancak arkadaşlar valorantta ryzen 7 5800h ve rtx 3050 sistemle 180 190 fps aldığım halde az...
  6. peg'

Asus Rog Strix Laptopta Ghostscreen ve Görüntü Titremesi.

benim düşüncemde o yönde aldığım günden beri ışık sızmaları ve monitör çerçevesinde sallanan kısımlar oluyordu zaten pek olumlu yanıt beklemiyorum kutudan touchpad in sağ kısmı 1-2 mm diğer tarafa oranla kalkık halde çıkmıştı ona da kullanıcı hatası dediler berbat müşteri hizmetleri var
  7. peg'

Asus Rog Strix Laptopta Ghostscreen ve Görüntü Titremesi.

Ekim ayında aldığım asus rog strix g15 laptopta 2 gün önce fifa oynadıktan sonra masaüstüne dönünce fifanın sol altta gösterdiği simgeler ve ana menü sayfaları masaüstündeydi önce bug sandım ama yeniden başlatılıyor ekranında dahi aynı görüntü vardı ve görüntü şiddetli şekilde titremeye başladı...
  8. peg'

ASUS ROG STRIX FPS VE HZ SORUNU

yaptığım bütün işlemleri şarjda yaptım
  9. peg'

rtx 3050 gözüküyor orda baktık onlara da sürücüleri güncelleştirmeyi ordan da denedim hatta en son olmadı yine
  10. peg'

evet model bu iki kez silip tekrar driver kurdum sonuç değişmedi
  11. peg'

notebook un monitörü sadece
  12. peg'

okuduğuna emin misin kanka o ayarı yaptığımı söyledim zaten
  13. peg'

herkese iyi günler arkadaşlar bugün asus rog strix g513qc model laptopum elime ulaştı freedos olarak geldi windows home kurdum ve sürücüleri yükledim güncelledim daha sonra valorant a girdim fps e bakmak için girdiğim de sabit "4" fps aldığımı gördüm daha sonra çıktım yeniden başlattım aynı...
  14. peg'

GAMING LAPTOP ÖNERİSİ

şansıma fiyatı tam 1k arttı 😂
  15. peg'

GAMING LAPTOP ÖNERİSİ

iyi günler arkadaşlar sizce linkini attığım bu laptop sizce bu fiyata iyi mi yoksa beklemeli miyim 4 5 gün öncesine kadar 1tb lık modeli 9600 TL bantlarına inmişti ancak bütçem hazır olmadığından alamadım buna da bu fiyatı vermek saçma geliyor sizce ne yapmalıyım fiyat düşer mi ya da başka bir...
Top Bottom