Pherimenium/Ahmet/20 isimli üyenin son içerikleri

1. Pherimenium/Ahmet/20

Videolar arasındaki fark nasıl çözülür?

Merhaba arkadaşlar FL Studio kullanmayı çok bilmiyorum ama az çok kendime göre öğrendim. Fakat bu iki video arasında ki naiflik dediğimiz şeyi çözemedim. Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Umarım ikisi arasında ki farkı anlamışsınızdır. Kayıt aldığımda ki gibi çıkan örnek ses; Yapmak...
  2. Pherimenium/Ahmet/20

Limitsizamca benzeri film,dizi indirme sitesi

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz limitsizamca kapandı. Limitsizamca benzeri film dizi paylaşan site arıyorum güncel olması şartıyla. İyi forumlar.
  3. Pherimenium/Ahmet/20

Ses dosyası için eko programı önerisi

Merhaba arkadaşlar normal bir ses üzerine aynı mikrofondan okuyor gibi ses ayarları ile oynayabileceğim program önerebilir misiniz? İyi forumlar.
  4. Pherimenium/Ahmet/20

''Sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatası

Merhabalar. DDU ile denedim WHQL olan sürücüyü yükledim problem hala devam ediyor. İyi forumlar.
  5. Pherimenium/Ahmet/20

AliExpress Kargom Yurt Dışına Gönderilmiş

Anladım peki teşekkür ederim yardımlarınız için Türkiye'ye yetişen bir ürünüm daha var o ne zaman elime ulaşır
  6. Pherimenium/Ahmet/20

Emin misiniz benim ürün ayın 18'nde yola çıktı.
  7. Pherimenium/Ahmet/20

Merhaba arkadaşlar AliExpress kes onu kampanyasından mouse sipariş etmiştim. Kargo hareketlerine baktığım zaman kargo yurt dışına sevk edilmiştir diyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
  8. Pherimenium/Ahmet/20

GTX 1650 Super Sisteme İşlemci Ve PSU Önerisi

Ryzen 5 3600 almak istesek ana kartı değiştirmemiz gerekli mi?
  9. Pherimenium/Ahmet/20

Bütçesini tam olarak bilmiyorum fakat darboğaz yapmayan işlemci ve kaliteli PSU yani sisteme yetebilecek olsun problem değil.
  10. Pherimenium/Ahmet/20

Merhaba arkadaşlar arkadaşım bilgisayarında ki işlemci ve güç kaynağını satıp başka parçalar almak istiyor. Darboğaz yapmayan işlemci ve kaliteli PSU olursa sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Sistem Özellikleri: İşlemci: Ryzen 5 1600 (12nm) Ana Kart: MSİ A320M-A PRO RAM: 16 GB 3000 Mhz CL...
  11. Pherimenium/Ahmet/20

Ayna Altı Led Muayeneden Geçer Mi?

Soru basit arkadaşlar geçer mi geçmez mi? Arabama taktıracağımda ona göre tuş yaptıracağım açıp kapatmak için. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi forumlar.
  12. Pherimenium/Ahmet/20

Gigabyte sistem görüntü gitme problemi

Attım yine görüntü gitme problemi oluyor.
  13. Pherimenium/Ahmet/20

Gigabyte sistem görüntü gitme problemi

Merhabalar arkadaşlar, benim sürecim bayağıdır sürüyor. Ekran kartını ve ana kartını servise yolladım ve herhangi bir arızaya rastlanmadığı söylendi. Fakat bilgisayar çalışırken bir anda donup görüntü gidiyor fakat kasa çalışıyor. Ama kasadan F16 gibi ses geliyor bende anlamadım. Bugün...
Top Bottom