pilotkalemxx isimli üyenin son içerikleri

1. P

Yardım Casper monitörde elektrik gelmiyor?

Hayırlı ramazanlar arkadaşlar casper monitörüm var 2010 yılından alınma ama bir sorun var monitöre hiç bir şekilde elektrik gelmiyor led ışıkları yanmıyor sebebi ne olabilir öyle darbe vurma kırma durumu yaşanmadı?
  2. P

ihtiyaç kredisi çekmek için kaç ay sigortalı çalışmak gerekiyor?

Merhaba dostlar halihazırda belediyede daimi işçi olarak çalışıyorum askerlik zamanım geldi ama işimi kaybetmemek adına bedelli askerlik yapmayı düşünüyorum acaba en az kaç ay sigortalı çalışmam gerekiyor birde 100k üstünde kredi çekebilir miyim?
  3. P

En güncel windows 10 iso?

Eyvallah denedim yalnız bi sorum olcak ben 16 gb olan flasa yükledim rufusla beraber ama halen 8 gb boş gözüküyor normal mi bu acaba?
  4. P

En güncel windows 10 iso?

Merhaba yeni Windows usb oluşturmak istiyorum ama güncel windows İSO dosyasını nereden indirebilirim Türkçe olması gerekli ama?
  5. P

Oyunlar için hangi işlemci alınır?

Cumanız mübarek olsun şimdiden bir sorum olacaktı ben sadece oyun oynamak istiyorum bu yüzden ryzen mi yoksa intel işlemci mi kullanmak gerekiyor ? Sanırsam önbelleği yüksek olan işlemciler oyunlarda daha fazla performans veriyormuş doğrumu acaba?
  6. P

Oyunlar için hangi işlemci alınır?

Herkese selam bir sorum olacaktı oyunlar için amd ryzen mi yoksa intel işlemci mi alınır acaba r5 3600 veya i5 9400f hangisi oyunlarda daha çok fps verir acaba?
  7. P

İ3 10100f hangi işlemcilere denktir?

İyi geceler dostlar bi sorum olcak i3 10100f i5 ve amd de hangi işlemciler denktir acaba?
  8. P

Ryzen 5500 alınır mı?

Hayırlı cumalar arkadaşlar r5 5500 işlemcisi alınır mı acaba donanım arşivi pek alınmasından yana değil di önbelleği düşük diye ama?
  9. P

Açıkögretim meslek lisesi askerlik tecili

Evet askerliği tecil ettirmek istiyorum o yüzden tekrar açıktan meslek lisesi okumak istiyorum bundan soruyorum mesleki açıkögretim lisesi okuyan kaç yaşına kadar tecil ettirebilir diye?
  10. P

Açıkögretim meslek lisesi askerlik tecili

Selamlar arkadaşlar ben normal lise mezunuyum da bu sene açıkögretim meslek lisesine kayıt yaptırmak istiyorum yaşım 22 şu an askerliği 25 yaşına kadar mı uzatabilir acaba meslek lisesi okursam.
  11. P

İşbankası asgari borcu ödeyince nakit çekebilir miyim?

İyi akşamlar herkese bende işbankası kredi kartı bulunmaktadır dün mesaj geldi asgari borcu vardır diye bende bugün ödedim borcu acaba tekrardan nakit çekebilir miyim?
  12. P

2.el masaüstü pc alınır mı? acaba?

Özel değilse hangi gruptan alıyorsunuz?
  13. P

Birde facebook gruplarında refli kişilerden parça alınır mı dolandırılma ihtimalim olurmu?
  14. P

Merhaba dostlar 1 2 ay içinde 10k nakit pc almayı düşünüyorum da ikinci el pc almamın bi sıkıntısı olurmu acaba yoksa illa 0 mı almam gerekir?
  15. P

Başka şehirden pc alınır mı acaba?

Selamlar arkadaşlar benim yaşadığım şehirde değilde başka şehirden pc alabilir miyim, dolandırılma ihtimalim olabilir mi acaba?
Top Bottom