PİŞMANIM isimli üyenin son içerikleri

1. PİŞMANIM

Age of 4 de şuan en güçlü ırk hangisi ?

roma diye hatırlıyordum googledan arattım doğru hatırlıyormuşum
  2. PİŞMANIM

baldurs gate de sol tık ı sildim napmalıyım

ayarları çok kurcalama kanka :DD
  3. PİŞMANIM

baldurs gate de sol tık ı sildim napmalıyım

Steam'in dosyalarında ayarlar mevcut. Resimdeki yola gidin. O alanda oyunun ID'sini bilmeniz gerekiyor. Yanlış oyunun ayarlarını silmeyin. Oyunun ID'sinin bulunduğu klasörü silin. Oyunun ID'si şurada. Tarayıcı linkinde örneğin; store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/...
  4. PİŞMANIM

Palword nasıl bir oyun alınır mı

sanırım xboxta gelen zamdan haberin yok 300 oldu fiyatı, 300 de aşırı bi miktar değil tabi oyun tatlı 300e alınabilir ama gamepass almak daha mantıklı, 2 ayda oyunu sömürürsün zaten bi sürü tatlı oyun da eklenmiş gamepass çok sağlam şuan
  5. PİŞMANIM

Cod oyun önerisi

yazdıklarını okumadım önerdiğim oyunları yazıp kaçıcam eski mw serisi black ops serisi ghost world at war cod mw 2019 da tatlı ama 60 dolara alınmaz,ben 200e almıştım parasının hakkını vermişti, geçen sene aldım.1800tl edecek oyun asla değil multiplayerde 200saat oynarım diyorsan al zorluk...
  6. PİŞMANIM

MUSTAFA YILDIZ VE ERTUĞ EVREKLİ KİMDEN DESTEK ALMALIYIM

ertuğ hoca hulka göre çok daha ucuz kalıyormuş, hulkun ekstra hizmetleri de çok gerekli değil , indirime gelince de indirimli fiyatı bile ertuğ hocadan pahalı hulk bu işin nirvanası diyebiliriz hizmet kalitesi olarak, bütçen varsa deneyebilirsin sınırlı bütçeyse ertuğ hocadan alıp kalan parayı...
  7. PİŞMANIM

MUSTAFA YILDIZ VE ERTUĞ EVREKLİ KİMDEN DESTEK ALMALIYIM

online koçluk boş değildir öncelikle, iki hoca da sevdiğimiz hocalar ama şuan koçluk alacak olsam hulkla çalışırdım online koçluk sistemini bi tık öteye taşıyan nadir adamlardan hulk, işi kaliteli fiyat farkı da önemli tabi, aynı fiyattaysa hulk, ikisinin arasında fiyat farkı varsa ucuz olan derim
  8. PİŞMANIM

Sınav senesi ve kilo

6k adım attın diye kilo almayacaksın diye bi kaide yok zaten yürümek de çok az kalori yakıyor senin meseledeki kilit beslenmen kral
  9. PİŞMANIM

Sınav senesi ve kilo

yaktıgından az yersen almazsın canım kardeşim dediğin gibi sıfır hareket bi yaşamın varsa aldıgın kalorini, yediğin besinleri ona göre ayarla, spor yapamıyorsan en azından bunu yap
  10. PİŞMANIM

gtaV online cheat engine para hilesi fixlendi mi

kendi arabanla mod shopa, araç modifiye ettiğin yere gidip sell kısmına giriyorsun hileyle satış fiyatını arttırıyorsun
  11. PİŞMANIM

yok dostum böyle işlemiyor gta online atıyorum bi motorsiklet almak istiyorsun fiyatı 2.5m mod shoptan çıkınca bi 500k daha koy üstüne 3m sadece 1 motor için kaç saat oynaman gerek farkında mısın, emekle kasmak benim de tercihim ama bu oyunda geçirdiğin 5 saat kararlarını değiştiriyor
  12. PİŞMANIM

kral onu yaptım zaten, sonra level hilesi denedim her seferinde ilk haline geri düştü levelim paradan mı levelden mi ban yedim bilmiyorum, dediğin taktik güncel olarak iş yapıyor mu
  13. PİŞMANIM

fixlendi mi derken rockstar fixledi mi diye sordum hacı tamam sağol, bi hesap çoktan patladı 400m basmıştım fixlenmediyse 50m falan basacaktım basmayayım o zaman
  14. PİŞMANIM

oyun hilesiz oynanmıyor, çapulcu gibi oynamak da zevk vermiyor fixlendi mi
Top Bottom