Johannes Erwin Rommel isimli üyenin son içerikleri

1. Johannes Erwin Rommel

Oyunlarda Ping Sorunu

İstanbulda yaşamama rağmen online oyunlarda oynanmayacak seviyede ping oluyor (1000ms) sorun nerede olabilir?
  2. Johannes Erwin Rommel

50K monitör dahil sistem tavsiyesi

0 olacak bütçe max 50k
  3. Johannes Erwin Rommel

B2 seviyesinde Almancayı ne kadar sürede öğrenirim?

Her gün düzenli çalışma ve konuşmayla 1.5-2 yıl belki
  4. Johannes Erwin Rommel

[HOI4] Grand Turkey+ Modu

Hocam her ideolojinin ortak sahip olacağı bir askeri bir de ekonomik odak ağacı olması güzel olur. Shared Focus olarak yapabilirsiniz.
  5. Johannes Erwin Rommel

Dine inananlar neden inanıyor/inanmayanlar neden inanmıyor

Ben Müslüman değilim dolayısıyla şeriatçı da değilim yanlış bir anlaşılma oldu sanırım. Müslüman olup da Şeriatçı olmayanlar benim gözümde gerçek Müslüman değildir onu ifade etmeye çalıştım. Bir Tanrı var ve sen onun kitabına inanıyorsun. Bu kitabı Tanrı yazdığından tamamen doğru olmak ve...
  6. Johannes Erwin Rommel

Tam olarak ne saçma? Taptığın Tanrının koyduğu kurallara göre yönetilmek mi?
  7. Johannes Erwin Rommel

Bir Müslüman niye şeriat istemez ki?
  8. Johannes Erwin Rommel

İç dökme | Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Çünkü konu hakkında en ufak bilgi kırıntısına bile sahip değiller. Sabah akşam Instagramda anti LGBT editi izleyip aşırı bilgi sahibiymiş ve doğru olan buymuş gibi takılıyorlar. Herhangi bir Avrupa ülkesine gitseler anında deport edilirler. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi kaç senelik hayatın...
  9. Johannes Erwin Rommel

İç dökme | Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Seni aşırı şeriatçı islamcı zamanından beri tanırım. Sonunda mutlu olabilmene sevindim. Sana ruh hastası akıl hastası gibi ithamlarda bulunan özgürlükten bihaber türkolara aldırma. Homofobikliği ve ırkçılığı doğru bulan özgürlük düşmanları hepsi.
  10. Johannes Erwin Rommel

Hristiyanlık neden yanlış?

Kitaptan alıntılarına laf etmedim fark ettiysen. Teslis kavramı hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilsin onu söyledim
  11. Johannes Erwin Rommel

Hristiyanlık neden yanlış?

Ben bir Apateistim ve Hristiyanlığın doğru olmadığını da biliyorum ama milyonlarca insanın kabul ettiği bir dini böyle araştırmadan eleştirmeniz yanlış. Bir Hristiyan “Müslümanlık neden yanlış?” diye bir konu açıp “İsayı Rab kabul etmiyorlar” dese saçma olurdu değil mi?
  12. Johannes Erwin Rommel

sadece kazanım testi çözmekle fen lisesi kazanılırmı

Olmaz sadece kazanımla hiçbir şey yapamazsın
  13. Johannes Erwin Rommel

Lüks Polis Araçlarımız Hakkında Fikirleriniz

Açık arttırmayla satılması gerekiyor.
  14. Johannes Erwin Rommel

Rusça nasıl öğrenebilirim?

Kulağa güzel geliyor ve diğer Slav dillerini de çoğunlukla anlayabiliyorsun yarın bir gün atıyorum Çekçe öğrenmek istedim işim daha kolay oluyor.
  15. Johannes Erwin Rommel

Rusça nasıl öğrenebilirim?

Alfabeyi ve basit birkaç grammer kuralını biliyorum kelimeleri de akıcı bir şekilde okuyabiliyorum ama kapsamlı bir kurs bulamadım. Alfabe farklı olunca araştırma yapmak da zor oluyor o dilde bir şey aratamıyorum. Kendi kendine Rusça öğrenen varsa cevaplarsa sevinirim
Top Bottom