politynite isimli üyenin son içerikleri

1. P

ACER A3 AUTOCAD KALDIRIR MI?

kaldırır hocam bende 5500U vardı rdr 2 bile oynuyodum
  2. P

Çözüldü✓ Huawei veya windows 11 bulanık gösteriyor

eyvallah ölçek %125teymişti
  3. P

Çözüldü✓ Huawei veya windows 11 bulanık gösteriyor

Yeni huawei matebook d15 aldım içinde de windows 11 yüklü bunun gibi uygulamaları bulanık gösteriyor sorun neyden kaynaklı olabilir ? Görseli yükleyince pek anlaşılmıyor ama sol üst ile karşılaştırırsanız anlaşılır
  4. P

Laptop güç modu ve şarj bilgisi için yardım

Yeni matebook d15 aldım birazcık araştırdım ama bulamadığım bilgiler var yardımcı olabilir misiniz Sadece yazılım ofis film/dizi amaçlı kullanıcam hangi güç modunda kullanmalıyım Pil tasarruf modunu ne zaman açmalıyım ? Evde olduğum zamanlar sürekli prizde kullanmayı düşünüyorum ama video...
  5. P

Çözüldü✓ Laptop Performans Ayarları

dediğinizi yaptım ama dengeli moda alınca kayboluyo bende böyle bir ayar var
  6. P

windows mobilty centerda sadece denge modu var
  7. P

Yeni matebook d15 aldım birazcık araştırdım ama bulamadığım bilgiler var yardımcı olabilir misiniz İçerisinde sadece denge modu var yüksek performans veya tasarruf modunu nasıl aktifleştirebilirim ?
  8. P

Çözüldü✓ Yazılım ve film izlemek için hangi laptopu önerirsiniz

Bayadır araştırıyorum çok kararsız kaldım başka tavsiye de verebilirsiniz tabii ki . Üniye yeni başlicam bitene kadar işimi görsün sonra 16gb lık bişey almayı düşünüyorum...
  9. Az Kullanılmış Oyun Bilgisayarı

Kocaeli Az Kullanılmış Oyun Bilgisayarı

Sınav senem olduğu için sadece video izlemek amaçlı kullandım . Şimdi üniversite için satıyorum. istanbuldan geliş marmaray ve 1 otobüs ile çok tutmaz Ekran Kartı = Palit GTX1650 SUPER GP OC 4GB 128Bit GDDR6 Anakart = Biostar B450MH 3200MHz (OC) DDR4 AM4 mATX İşlemci = AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz...
  10. P

Sistem yeni sayılır kaça satarım kesin alıcı için (palit gtx 1650s ryzen 3 3100)

Üniversiteye gideceğim için laptop almak istiyorum . Bilgisayarı kesin satmam gerek , kaça satabilirim ? Ekran Kartı = Palit GTX1650 SUPER GP OC 4GB 128Bit GDDR6 Anakart = Biostar B450MH 3200MHz (OC) DDR4 AM4 mATX İşlemci = AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz AM4 Ram 16gb = Crucial Ballistix 8x2 GB 3000MHz...
  11. P

0xA00F4244 Kamera bulunamadı hatası

merhaba, çözüm bulabildin mi acaba aynı sorun bende de var
  12. P

Kamera bulunamadı hatası

merhabalar dizüstü bilgisayarımın kamerasına girmeye çalışınca böyle hata veriyor. ne yapsam düzeltemedim, önerisi olan var mı?
  13. P

75 hz ekrana 1660s mi 1650s mi

yeni sistem diziyorum 75 hz monitör aldım aradaki 600 fark ile palit 1650s'i 1660s'e çevirmeli miyim?
  14. P

5444 TL ye toplama bilgisayar

kasa böyle
Top Bottom