Poyraz123 isimli üyenin son içerikleri

1. P

evde usb çoğaltıcıyı kaybettim

troll değil ciddiyim
  2. P

evde usb çoğaltıcıyı kaybettim

merhabalar konu biraz saçma olacak ama evde usb çoğaltıcı kaybettim nasıl bulabilirim
  3. P

Yardım usb girişine yanlışlıkla yanlış kabloyu soktum çalışmıyor

merhabalar usb girişine yanlışlıkla kulak içi kulaklık kablosu soktum çıkardığımda usb girişleri çalışmıyordu
  4. P

Yardım laptopu temizledim dereceler çok mu az?

bende öyle düşünüyorum ama anormal geldi
  5. P

Yardım laptopu temizledim dereceler çok mu az?

merhabalar lenovo ideapad l340 gaming kullanıyorum derecelerden çok memnunum normalen boşta 60 derece alırken oyunda 80 dereceleri max 83 gördüğü için performans düşüyordu ama şimdi operada 50 lerde max 53 şimdi oyunlarda 59 derece alıyorum şimdiki değerler çok mu az ?
  6. P

Discorddan Sürekli Bildirim Sesi Geliyor

rahatsız etmeyin moduna al
  7. P

Fifa 22 yükleme ekranında takıldı!!

nasıl düzelteceğim
  8. P

oyun indirimde
  9. P

Merhabalar bugün Ps4'e Fifa 22 aldım 11 gb yükleme yaptım şimdi bazı takımlarla santra modu oynanabiliyor ama yükleme ekranında yüzde 33 te takıldı ne yapmalıyım?
  10. P

Çözüldü✓ Isı değerleri normal mi (laptop)

Oyunlarda 79-78 bazen garip bir şekilde 66 (aynı oyunda) falan oluyor internette gezerken 66-67 sistem özellikleri: gtx 1650 intel i5 9300h 8 gb ram
  11. P

Çözüldü✓ Bilgisayarı kapadım açtım yavaşladı

zaten genelde bilgisayarı açınca 5 dakika bekliyorum sonra şifre giriyorum ve şimdi kapadım 1 buçuk saat önce falan az önce açtım düzeldi
  12. P

ne bilim ikide bir oyun falan alıyorum Epic Games'ten beleşe el alışkanlığı
  13. P

Merhabalar laptopu kapattım sonra açtığımda Opera GX'e girerken yaklaşık bir 7-8 saniye bekledim normalen daha kısa sürüyordu ve görev yöneticisine girerken bile bekletiyor nasıl çözebilirim 71 gb boş alan var Sistem özellikleri: 8 gb ram gtx 1650 i5 9300 h
Top Bottom